HONOR ET GLORIA, UTILITAS

26 січ. 17:09 |

ІІІ Всеукраїнська школа з морського права (Одеса, 2-3.03.13)

(0 )

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ Всеукраїнській правничій школі з морського права, яка відбудеться у місті Одеса 2 - 3 березня 2013 року

Опис заходу

Морське право – одна із найстаріших галузей права, адже море та океан завжди відвгравали важливу роль у задоволенні господарських потреб народів, що населяють її. Етапи становлення міжнародного морського права прямо пов'язані з етапами становлення людської цивілізації. Сучасне морське право – це галузь права, яка включає в себе знання норм міжнародного, господарського, а подекуди і митного права. Питання щодо законодавчого врегулювання морськово-торгівельної діяльності в Україні є надзвичайно актуальними, враховуючи, що Україна – морська держава та володіє великим потенціалом щодо розвитку в даному напрямі.

Ліга студентів АПУ збирає перспективних студентів, які цікавляться питаннями морського права, юристів провідних юридичних фірм України та інших фахівців у галузі правового регулювання морського права для спільного обговорення та вирішення важливих проблематичних питань в даній сфері.

Формат заходу

Захід проводиться протягом 2 днів. Протягом цих двох днів студенти матимуть змогу ознайомитися з основними проблемами законодавчого регулювання морськово-торгівельої діяльності, прослухавши серію майстер-класів від юристів-практиків сфери морського права. Формат лекцій включає також можливость обговорення цих проблем.

Крім того, студентам буде надана можливість взяти участь в навчальному морському арбітражі, який буде відбуватися згідно з регламенту вибраного самими учасниками міжнародного арбітражу.

Цільова аудиторія

До участі у заході запрошуються усі бажаючі студенти 3-6 курсів юридичних факультетів. Відбір учасників заходу відбуватиметься за мотиваційними листами, доданими до аплікаційної форми.

Реєстрація до участі

Для участі потрібно до 23:59 год 16 лютого 2013 року заповнити аплікаційну форму за адресою: http://bit.ly/WnEAcK або https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dGlKMXlZQnBLRFdCOVZUSWxXemRTX1E6MQ#gid=0%C2%A0

Фінансові аспекти:

Учасники сплачують реєстраційні внески у розмірі: 
150 грн. для членів Ліги студентів АПУ з Одеси;
250 грн. для учасників із Одеси, що не є членами Ліги студентів АПУ;
200 грн. для членів Ліги студентів АПУ з інших міст;
300 грн. для учасників з інших міст, що не є членами Ліги студентів АПУ.

Реєстраційний внесок сплачується у відповідності до спеціальної інструкції , яка буде надіслана одночасно із підтвердженням участі.

Організатори забезпечують учасників харчуванням, проживанням та роздатковими матеріалами. Проїзд учасникам не відшкодовується.

Увага! Кількість місць обмежена.

1275 Останнє редагування 04 квіт. 21:16 |

Коментарі