HONOR ET GLORIA, UTILITAS

14 січ. 17:25 |

ІІІ Всеукраїнська зимова правнича школа (Закарпатська обл. с. Верхній Студений, 6-11.02.2013)

(0 )

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України спільно з Європейським університетом та за участі Міністерства юстиції України проводять «ІІІ Всеукраїнську зимову правничу школу», яка буде проходити 6 лютого – 11 лютого 2013 р. на високогірній туристичній базі "Едельвейс" Європейського університету (Міжгірський район, Закарпатська обл. с. Верхній Студений - 30 км. від смт. Воловець).

Метою школи: підвищення практичних та теоретичних знань молодих юристів в галузі права, самореалізація наукового, творчого, організаційного потенціалу молоді, створення умов для організованого дозвілля та спілкування молодих правників з практиками, налагодження співпраці між юридичними студентськими організаціями.

Школа буде проводиться в форматі серії теоретичних та практичних майстер-класів від відомих юристів, адвокатів, суддів та професійних тренерів з особистого розвитку.

Для участі запрошуються: активні студенти-юристи, керівники та актив юридичних клінік, члени студентського самоврядування юридичних навчальних закладів та факультетів, молоді юристи. Кількість учасників до 100 осіб.

Фінансові аспекти участі:
У разі Вашої участі у Школі просимо здійснити оплату участі у розмірі 1500 грн. за кожного учасника за реквізитами або особисто по приїзду на семінар!

Реквізити: ПВНЗ «Європейський університет» код 24366800 р/р 26008014040118 ВАТ «Укрексімбанк» м. Київ МФО 380333 призначення платежу За участь в теоретико-практичному семінарі П.І.П.

За рахунок внесків, організаційний комітет забезпечує учасникам: проживання, 3-х разове харчування, робочі матеріали конференції, тренінги, трансфер від залізничної станції Воловець до бази в обидві сторони.

Прохання направити заявки на участь до 27 січня 2013 року на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з помітною прізвища та «на Зимову школу»).

Умови участі:
1. Сплата участі в школі
2. Заповнення заявки (у додатку)

Примітка:
• У заявці обов'язково вказати контактний і мобільний телефони, адресу електронної пошти, номер студентського квитка та термін його дії.
• Учасник, які направлять заявки і підтвердять свою участь одержать електронною поштою додаткову інформацію про проїзд та прибуття групи.
• Організаційний комітет може забронювати певну частину квитків для потреб учасників по напрямку Київ – Воловець (станція призначення) – для учасників які подадуть заявки до 18 січня 2013 року
• Студентам з собою мати обов'язково – паспорт та студентський квиток.

Детальну інформацію дивіться в прикріпленому файлі.

Інформаційне повідомлення

1242 Останнє редагування 04 квіт. 21:18 |

Коментарі