HONOR ET GLORIA, UTILITAS

14 груд. 15:51 |

Конкурс на кращу наукову статтю з питань діяльності Вищої ради юстиції

(0 )

Електронне наукове фахове видання «Вісник Вищої ради юстиції» оголошує конкурс на кращу наукову статтю з питань формування суддівського корпусу, притягнення суддів до відповідальності та інших питань, пов'язаних з діяльністю Вищої ради юстиції.

Мета конкурсу: підвищення інтересу студентів та аспірантів до проблеми формування суддівського корпусу, притягнення суддів до дисциплінарної та конституційної відповідальності.

До участі у конкурсі допускаються наукові статті на зазначену вище тематику, написані спеціально для конкурсу, які раніше не були опубліковані.

Участь у конкурсі можуть брати студенти IV-V курсів вищих навчальних закладів освіти III-IV рівнів акредитації, аспіранти та здобувачі.

Термін подання статей – до 15 лютого 2013 року.

Оголошення результатів конкурсу – 15 березня 2013 року.

Переможці конкурсу будуть відзначені Почесними грамотами Вищої ради юстиції на урочистому засіданні, присвяченому 15-річчю діяльності Вищої ради юстиції. Кращі статті будуть опубліковані у «Віснику Вищої ради юстиції».

Для участі у конкурсі необхідно надіслати статтю та анкету учасника конкурсу в електронному вигляді на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Положення про конкурс можна знайти у прикріпленому файлі або на сайті Вищої ради юстиції за адресою: http://www.vru.gov.ua/news/362.

Детальну інформацію щодо конкурсу дивіться у прикріплених файлах.

Лист Голови Вищої ради юстиції

Оголошення

Положення

Анкета

1703 Останнє редагування 04 квіт. 22:04 |

Коментарі