Версія для друку
09 груд. 15:08 |

Міжвузівський круглий стіл «Порівняльне правознавство: досвід і проблеми викладання» (18.01.13)

(0 )

Національний університет Державної Податкової Служби України, Центр порівняльного правознавства Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, Українська асоціація порівняльного правознавства запрошують Вас взяти участь у засіданні Міжвузівського круглого столу «Порівняльне правознавство: досвід і проблеми викладання», який відбудеться 18 січня 2013 року в Національному університеті Державної податкової служби України (м. Ірпінь Київської області).

Метою проведення конференції є обговорення найважливіших проблем порівняльного правознавства, проблематики змісту й методик його викладання у вищих навчальних закладах України, впровадження порівняльно-правових дисциплін у навчальний процес, що є невід'ємною складовою формування особистості сучасного юриста.

Ключові проблеми для обговорення:
• тенденції сучасного розвитку порівняльного правознавства як науки та навчальної дисципліни;
• місце та роль порівняльного правознавства в системі юридичної освіти;
• сучасні інноваційні методики викладання порівняльно-правових дисциплін;
• проблеми викладання порівняльного правознавства в контексті розвитку вищої освіти.

Робочі мови:
українська, російська, англійська

Матеріали конференції будуть опублікованими у журналі «Порівняльно-правові дослідження» (фаховий з юридичних та політичних наук).

Умови участі:
До участі у круглому столі запрошуються науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів та співробітники науково-дослідних установ, аспіранти, здобувачі, юристи-практики. Участь у круглому столі є безкоштовною. Оргкомітет залишає за собою право відхиляти заявки на участь у конференції на основі розгляду поданих тез виступу або статті.
Для участі у конференції необхідно до 25 грудня 2012 року надіслати на електронну адресу Оргкомітету (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.) заявку учасника, а також тези виступу або статтю для публікації. Учасники, які не мають наукового ступеня, подають також рецензію на статтю або витяг із засідання кафедри (відділу) про її рекомендацію до друку. Тези виступу (до 1 с. через півтора інтервали) оформлюються довільно.
Оформлення та оплата публікації статей здійснюються згідно з вимогами до матеріалів журналу «Порівняльно-правові дослідження» (прикладаються).

ЗАЯВКА
учасника Міжвузівського круглого столу
«Порівняльне правознавство: досвід і проблеми викладання»

1. Прізвище, ім'я, по-батькові (повністю)
2. Повна назва організації, установи або вищого навчального закладу
3. Кафедра, посада
4. Назва доповіді
5. Форма участі (безпосередня або заочна)
6. Потреба у розміщенні в готелі (якщо так – вказати: дати заїзду та виїзду, одномісне чи двомісне розміщення)
7. Адреса для листування, телефон, е-mail

Реєстрація учасників відбудеться 18 січня 2012 року з 10.00-11.00 у приміщенні конференц-комплексу Національного університету ДПС України.
Учасники з інших міст розміщуються в готелі Національного університету ДПС України. Вартість одномісного чи двомісного номера зі зручностями – 240 грн. на добу.
За додатковою інформацією Ви можете звертатися за телефоном:
(067) 3434794 - Глущенко Катерина Вікторівна, заступник завідувача кафедри міжнародного права.

Оригінал інформації

Програма

Схема проїзду

Вимоги до матеріалів журналу «Порівняльно-правові дослідження»

3581 Останнє редагування 04 квіт. 22:11 |