HONOR ET GLORIA, UTILITAS

01 груд. 13:59 |

Всеукраїнська науково-практична конференція «Консолідація українського народу: конституційно-правові аспекти» (28.02.13-01.03.13)

(0 )

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Консолідація українського народу: конституційно-правові аспекти», яка відбудеться 28 лютого – 1 березня 2013 р. у м. Львові на базі юридичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

В рамках конференції буде проведено дослідження чинників, які об’єднують і роз’єднують Українську державу і суспільство у ХХІ столітті та обговорення актуальних проблем консолідації українського народу, його конституційно-правового забезпечення і перспективи їх вирішення у сучасній Україні, а тому основними доповідачами будуть, зокрема, провідні фахівці України у різних галузях права, філософії, політології та історії, мовознавства і журналістики, економіки та географії, представники органів державної влади та місцевого самоврядування. Основні напрямки роботи конференції: політико-правовий, філософсько-історичний, культурологічний, економіко-географічний.

Робоча мова конференції – українська.

До початку проведення конференції Організатори планують видати друком збірник матеріалів конференції та розмістити його в електронному вигляді на веб-сторінці факультету. Додаткову інформацію щодо роботи конференції можна дізнатися безпосередньо в Організаторів конференції. Основна вимога до оформлення доповіді передбачає, що обсяг тексту не повинен перевищувати 15 тис. знаків.

За бажанням учасників Організатори можуть забронювати номери в готелях м. Львова або кімнати в гуртожитку №1 університету.

Підтвердження Вашої участі у роботі конференції просимо надіслати письмово у вигляді заявки не пізніше 10 грудня 2012 р. на адресу Організаторів Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Контактна адреса: 79000, м. Львів, вул. Січових Стрільців 14, тел.: 032-239-4161 (ас. І. Софінська); факс: 032-260-3383; електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Загальна інформація.pdf

Заявка.doc

Заявка.pdf

1844 Останнє редагування 04 квіт. 22:13 |

Коментарі