HONOR ET GLORIA, UTILITAS

09 лист. 21:04 |

Дослідницькі стипендії та дослідницькі премії Фонду Александра фон Гумбольдта (ФГ).

(0 )

Пакет підтримки від Фонду Гумбольдта складається з таких головних програм:

• програми для молодих вчених,
• програми для досвідчених вчених,
• програми для вчених вищого рівня, визнаних у світі.

Молоді вчені, які захистили дисертацію не більш ніж 4 роки, можуть подавати заяви на підтримку проведення наукових досліджень у Німеччині протягом від 6 до 24 місяців.

Молоді вчені, які захистили дисертацію не більш ніж 6 років та отримали видатні наукові результати, які представлені публікаціями у відомих міжнародних фахових журналах чи виданнях, можуть подавати заяви на премію Софії Ковалевської для проведення довгострокових наукових досліджень у Німеччині. Ця премія надається молодим вченим з усіх країн світу та усіх наукових напрямків.
Вченому, відзначеному премією Софії Ковалевської, на наступні п'ять років надається фінансова підтримка у розмірі 1.5 млн. євро для проведення наукових досліджень при німецькому університеті чи дослідницькому інституті. Ця премія розрахована на фінансування власної робочої групи і при цьому повинна покривати власні витрати лауреата на перебування у Німеччині.

Досвідчені вчені можуть подавати заяви на підтримку проведення наукових досліджень у Німеччині загальним періодом до 18 місяців, причому розділити термін свого перебування по роках на три частини. Це надає можливість керівникам лабораторій та тим, хто щойно здобув звання професора, розбудовувати міжнародну співпрацю з німецькими колегами, зберігаючи при цьому свою посаду та не потребуючи довготермінових відпусток.

Для вчених вищого рівня, які захистились менш ніж 18 років тому, фондом Гумбольдта надається дослідницька премія Фрідріха Бесселя, відзначаючи при цьому попередні видатні наукові результати цієї творчої особистості. Лауреати премії запрошуються до Німеччини для проведення досліджень за власним науковим вибором у співпраці з іншими колегами на термін від півроку до року. Премія дотується сумою у 45.000 євро та надається за правилами номінування.

Крім того, для вчених вищого рівня надається також Гумбольдтівська дослідницька премія як визнання загального наукового внеску цього дослідника. Лауреати премії запрошуються до Німеччини для проведення досліджень за власним науковим вибором у співпраці з німецькими колегами на термін від півроку до року. Премія дотується сумою у 60.000 євро та надається за правилами номінування.

Знання німецької мови не є обов'язковим для участі в конкурсі. Під час перебування в ФРН, іноземним вченим за їхнім бажанням надається можливість вивчити німецьку мову в одному з філіалів Гете-Інституту в Німеччині. Під час стипендії AvH надає фінансову підтримку для участі в наукових конференціях у інших країнах Європи та підтримує приїзд до Німеччини сімей стипендіатів.

Фонд Гумбольдта - http://www.humboldt-foundation.de/web/home.html
Гумбольдт-клуб Україна - http://www.humboldt.org.ua

1823 Останнє редагування 04 квіт. 23:24 |

Коментарі