HONOR ET GLORIA, UTILITAS

25 жовт. 14:42 |

Безоплатна правова допомога в Україні: сучасний стан та перспективи подальшого розвитку

(0 )

Міжвузівський студентський круглий стіл «Безоплатна правова допомога в Україні: сучасний стан та перспективи подальшого розвитку»

11 жовтня 2012 року на базі факультету економіки менеджменту і права КНТЕУ відбувся Міжвузівський студентський круглий стіл «Безоплатна правова допомога в Україні: сучасний стан та перспективи подальшого розвитку». Захід був приурочений до відкриття юридичної клініки на базі даного вузу.
У круглому столі брали участь студенти з провідних вузів України: Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Києво-Могилянської академії, Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, Київського національного університету ринкових відносин. Також серед запрошених гостей були юрисконсульти відділу Юридична клініка «Надія» Українського державного університету фінансів та міжнародної торгівлі, а також викладачі кафедри комерційного права, студенти внз-організатора. Наш навчальний заклад представляла студентка 3-го курсу Чех Ольга.

Метою проведення круглого столу було обговорення шляхів реалізації безоплатної правової допомоги в Україні, аналіз чинного законодавства у даній сфері, визначення існуючих проблем та шляхів їх подолання. Зокрема, на обговорення були винесені питання щодо надання первинної та вторинної правової допомоги, права та обов'язки як адвоката, так і клієнта, а також діяльність юридичних клінік як суб'єктів надання такої допомоги.

Хоча наукові повідомлення доповідачів і були обмежені у часі, вони залишалися надзвичайно глибокими за своїм змістом. Обговорення проходило у формі жвавої дискусії, що сприяло пошуку консенсусу та винайденню найдієвіших шляхів подолання існуючих перепон у сфері надання безоплатної правової допомоги. Наприкінці заходу було підбито підсумки та створено пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства з метою ефективної реалізації конституційного права на юридичну допомогу. Учасникам круглого столу було вручено почесні грамоти; було висловлено сподівання на подальшу плідну співпрацю.

Звіт підготувала член НТСА,
студентка 3 курсу Чех Ольга

 

2210 Останнє редагування 10 квіт. 19:53 |

Коментарі