HONOR ET GLORIA, UTILITAS

28 вер. 17:18 |

Міжнародна конференція "Готовність України виконувати обов’язки в рамках асоціації з Європейським Союзом в сферах зближення законодавства, забезпечення верховенства права і захисту прав людини"

(0 )

Центр Жана Моне з європейських студій НаУКМА за підтримки Програми Жана Моне організує міжнародну конференцію (за участю провідних європейських і українських експертів) «Готовність України виконувати обов’язки в рамках асоціації з Європейським Союзом в сферах зближення законодавства, забезпечення верховенства права і захисту прав людини» 8-9 жовтня 2012 року (місце проведення заходу - Культурно-мистецький центр НаУКМА, вул. Іллінська, 9).


Основні теми для обговорення під час міжнародної конференції:
• Окреслення перспектив і правових наслідків асоціативних відносин України з ЄС;
• аналіз відповідного досвіду країн Центральної та Східної Європи на шляху до набуття членства в ЄС;
• визначення викликів, які можуть постати перед Україною у зв'язку із виникненням (або встановленням) асоціативних відносин з ЄС;
• обговорення сучасного стану досягнень України у сферах зближення законодавства, забезпечення верховенства права і захисту прав людини.

Робочі мови міжнародної конференції: українська та англійська (переклад не забезпечується).

До участі в міжнародній конференції запрошуються науковці, викладачі, аналітики, експерти, представники владних структур, міжнародних та громадських організацій, аспіранти, студенти. Участь у міжнародній конференції безкоштовна.

Для участі в міжнародній конференції просимо зареєструватись до 5 жовтня 2012 року (включно), надіславши повідомлення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з позначкою теми листа: конференція Жана Моне 8-9 жовтня) або за тел: (044) 425 60 73 (Людмила Василівна Косенко).

Додаткову та поточну інформацію про конференцію можна отримати на веб-сторінці Центру ім. Жана Моне з європейських студій НаУКМА: http://jmce.ukma.kiev.ua/uk/activities

Інформація про конференцію.pdf

Програма конференції.pdf 

1564 Останнє редагування 04 квіт. 23:38 |

Коментарі