HONOR ET GLORIA, UTILITAS

28 вер. 09:50 |

Fulbright Scholar Program проводить вебінари та семінари

(0 )

Офіс Програми імені Фулбрайта в Україні інформує про проведення вебінарів та семінарів для аплікантів на програму Fulbright Scholar Program (останній термін подання анкет – 15 жовтня 2012 року):

•Середа, 19 вересня, 16:00 – 18:00

•Четвер, 27 вересня, 16:00 – 18:00

•Середа, 3 жовтня, 16:00 – 18:00

Вебінари/семінари, які будуть проводити директор Мирон Стахів та координатор Наталія Залуцька, включатимуть наступне:

•Інформацію про вимоги до учасників конкурсу та можливості, які здобувають фіналісти програми;

•Інструкції щодо заповнення онлайнової анкети;

•Поради щодо написання успішного наукового проекту;

•Поради щодо пошуку американського університету та американських науковців.

Радимо аплікатам взяти участь хоча б в одному вебінарі/семінарі.

Реєстрація на вебінар:

Для реєстрації на вебінар зателефонуйте за номером: (044) 287-07-77 або відправте електронний лист на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. не пізніше, ніж за день до дати проведення вебінару. На Вашу адресу надійде електронне повідомлення з посиланням на реєстрацію; завершивши реєстрацію, Ви отримаєте повідомлення з посиланням, яке дозволить взяти участь у вебінарі.

Приєднатись до онлайнової презентації потрібно за 10 хвилин до її початку. Необхідною умовою участі у вебінарі є наявність швидкого інтернету, навушників та мікрофону. Ви зможете переглядати презентацію на екрані комп'ютера, слухати коментарі представників офісу та ставити запитання після вебінару.

Мова вебінарів/семінарів – англійська.

Реєстрація на семінар:

Ви можете відвідати вебінар/семінар в офісі Програми імені Фулбрайта в Україні. Адреса: вул. Еспланадна 20, офіс 904, Київ (будівля знаходиться одразу біля виходу з метро Палац Спорту). У вестибюлі потрібно пройти направо до ліфту та піднятись на 9 поверх.

Повідомте про бажання взяти участь у семінарі, зателефонувавши за номером (044) 287-07-77 або відправивши електронний лист на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. не пізніше, ніж за день до дати проведення презентації. У листі або під час розмови назвіть своє прізвище та ім'я, дату та час заходу, який бажає відвідати. Ми просимо прийти за 10 хвилин до початку вебінару/семінару.

Детальніше про програму Fulbright Scholar Program за посиланням http://www.fulbright.org.ua/page.php?pid=32&lang=1

2115 Останнє редагування 04 квіт. 23:39 |

Коментарі