HONOR ET GLORIA, UTILITAS

28 січ. 18:30 |

Право інтелектуальної власності в умовах інформаційного суспільства

(0 )

КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ЮРИДИЧНИЙ ФАКУЛЬТЕТ
КАФЕДРА ЦИВІЛЬНОГО ПРАВА

VІ щорічні читання з актуальних проблем права інтелектуальної власності
та інформаційних правовідносин,
присвячені пам’яті професора Підопригори Опанаса Андроновича:

«ПРАВО ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ В УМОВАХ ІНФОРМАЦІЙНОГО СУСПІЛЬСТВА»
(22 березня 2012 року, м. Київ)

Запрошуємо науковців, викладачів, докторантів, здобувачів наукового ступеню, магістрантів, а також суддів, адвокатів, патентних повірених, судових експертів та зацікавлених практикуючих фахівців у галузі права взяти участь у VІ щорічних читаннях з актуальних проблем права інтелектуальної власності та інформаційних правовідносин «Право інтелектуальної власності в умовах інформаційного суспільства», що проводяться кафедрою цивільного права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка у серії щорічних наукових заходів, присвячених пам’яті професора Підопригори Опанаса Андроновича.

Читання відбудуться 22 березня 2012 року в червоному корпусі КНУ ім. Т. Шевченка за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 60. Реєстрація учасників триватиме з 9:00 до 9:30.
Робочі мови: українська та російська. Форма роботи – пленарне засідання.
Регламент читань:

9:00 – реєстрація учасників;

9:30 – відкриття конференції;

10:00 – 1 частина пленарного засідання;

12:00 – перерва на обід;

13:00 – 2 частина пленарного засідання,

16:00 –підведення підсумків та закриття читань.


За підсумками читань планується видання збірника матеріалів.

Бажаючим взяти участь у читаннях слід надіслати текст своєї доповіді в електронній формі на адресу електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 18 березня 2012 року.

Учасникам читань, крім нерезидентів України, пропонується здійснити благодійний внесок розміром 200 грн. у фонд «Спадщина цивілістики» за такими платіжними реквізитами: Благодійна організація «Благодійний фонд «Спадщина цивілістики», код 36691439,  п/р 26007000048846 у ПАТ «Укрсоцбанк», МФО 300023; призначення платежу: «Добровільний благодійний внесок на організацію конференції; прізвище, ім’я та по батькові учасника».
Відскановану копію квитанції про здійснення внеску учасники надсилають електронною поштою разом (одночасно) із текстом доповіді.

Усі матеріали, які надсилаються оргкомітету читань, вважаються отриманими лише після направлення відповіді оргкомітету з підтвердженням їх отримання. Матеріали, подані учасником читань з порушенням вищенаведених вимог до змісту, форми і комплектації, можуть бути відхилені оргкомітетом.

тел. (044) 239 31 12;

email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

3081 Останнє редагування 30 квіт. 11:05 |

Коментарі