HONOR ET GLORIA, UTILITAS

30 серп. 09:51 |

Круглий стіл "Обмін досвідом у сфері виборчого законодавства"

(0 )

У рамках міжнародного співробітництва між Україною і США, здійснюється Програма професійних обмінів для державних службовців. Програмою передбачено професійнийобмін фахівцями у сфері державної служби, міжнародних відносин, національної безпеки та соціально-політичного моніторингу.

Враховуючи викладене, з урахуванням актуалізації питань дотримання виборчого законодавства, і необхідності вивчення міжнародного досвіду у зазначених сферах, було започатковано проект «Обмін досвідом в сфері виборчого законодавства». Проект отримав підтримку Державного Департаменту США.

11–18 вересня 2011 р. в рамках проекту «Обмін досвідом в сфері виборчого законодавства», в рамках програми Державного Департаменту США, Україну відвідають наступні експерти з питань виборчого законодавства:

Brad King співдиректор   двопартійного виборчого підрозділу  штату Індіана. Brad King отримав ступінь бакалавра гуманітарних наук в галузі історії та політології в Університеті Індіани. Brad King працював старшим юристом  в Агенції законодавчих послуг  та радником  Палати представників штату Індіана  та Комітету виборів Сенату штату Індіани.

Був одним з головних юрисконсультів  у виборчу комісію штату Індіана. Після успішного виконання цих позицій, з 1992-1999 років Brad King  працював співдиректором Ради Виборчої комісії штату Індіани.

Надає допомогу виборчим комісіям в округах, кандидатам та політичним партіям  в штаті Індіана.

Rokey W. Suleman з липня 2009 року  працює виконавчим директором Ради з виборів та етики Округу Колумбія (DCBOEE). Протягом цього часу, пан Suleman провів агентство через істотні адміністративні зміни, у тому числі закупівля і виконання нового голосуючого устаткування, електронних книг списку виборців, виконання реєстрації для голосування за один день,  проведення раннього  голосування та заочного голосування.

Пан Suleman був другим віце-президентом Асоціації Виборчих посадових осіб штату Огайо і активним членом їх Законодавчого Комітету. Він увійшов до складу Асоціації Реєстраторів Виборців і став членом Законодавчого Комітету штату Вірджинії. Зараз він - член Національної Асоціації Державних Виборчих Директорів, де засідає на Комітеті фінансів, Виборчому Центрі, на Законодавчому комітеті і Еталонному Загоні особливого Призначення та Раді Стандартів американського Вибору.

В рамках зазначеного проекту пропонується зустріч зі студентами юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченко.

Форма зустрічі – круглий стіл і спілкування у формі діалогу між студентами та експертами виборчого права  з США.

Час проведення  –  друга половина дня

Час тривалості – 2 години

Дата проведення – п’ятниця 16 вересня

Місце проведення - ауд. 253

 

14230 Останнє редагування 14 квіт. 14:28 |

Коментарі