HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 62

Досягнення студентів юридичного факультету в міжнародних змаганнях з судових дебатів

(0 )

18-19 лютого у Національному університеті «Києво-Могилянській академії» відбувся V Національний раунд змагання ELSA Moot Court Competition.

Даний захід є одним із найвизначніших проектів ELSA, міжнародної молодіжної організації, яка об’єднує молодих юристов з усього світу. У ньому взяли участь представники усіх провідних ВНЗ України, які на протязі двох днів демонстрували свої знання у праві Світової Організації Торгівлі, та навички його застосування, високий рівень володіння англійською мовою. Виступи команд, що брали участь у змаганні оцінювали провідні фахівці з міжнародного торгового права: Даніїл Федорчук, Борис Даневич, Наталья Никольская, Дмитрий Марчуков, Вадим Шестаков, Наталья Галецкая и Андрей Заблоцкий. Переможцем Українського Національного раунду ELSA Moot Court Competition судді обрали команду Києвського національного університету імені Тараса Шевченка, у складі Ксенії Погружальської та Валерії Трифонової. Дівчата випередили суперників, представників Національного університету «Києво-Могилянської академії» та Інституту міжнародних відносин. Ксенія Погружальська була визнана найкращим оратором конкурсу.

Участь студентів Університету у заходах такого високого рівня - звичайна практика.

Нещодавно, представники юридичного факультету взяли участь у Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition, наймасштабнішому моделюванні засідання Міжнародного Суду, у складі Владислава Власюка, Віталія Майнаровича, Георгія Соколянського, Ольги Вовченко та Анни Андрійко. На жаль, вони не зайняли призового місця.

Ми з радістю вітаємо дівчат з перемогою у V Національному раунді змагання ELSA Moot Court Competition, і бажаємо їм успіху у регіональному та міжнародному етапі конкурсу.

Впевнені, що ми ще почуємо про їхні подальші перемоги.

 

17458 Останнє редагування 14 квіт. 00:57 |

Коментарі