HONOR ET GLORIA, UTILITAS

06 лип. 16:53 |

Науково-практична конференція: Інформаційні правовідносини та право інтелектуальної власності як інститути приватного права

(0 )

Запрошуємо Вас взяти участь у Науково-практичній конференції «Інформаційні правовідносини та право інтелектуальної власності як інститути приватного права», яка відбудеться 25 березня 2010 року на юридичному факультеті  Київського  національного університету імені Тараса Шевченка.

Конференція присвячена актуальним проблемам розвитку правового регулювання інформаційних правовідносин та їх відмежуванню від предмету права інтелектуальної власності.

До участі в конференції запрошуються науковці, викладачі, аспіранти та здобувачі наукового ступеню, магістранти, а також судді, адвокати та практикуючі юристи, спеціалісти у сфері інформаційних відносин і права інтелектуальної власності.

Відкриття конференції відбудеться 25 березня 2010 року о 09:30 в головному (червоному) корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 60.

Робочі мови: українська, російська, англійська.

Детальнішу інформацію див. тут.

2716 Останнє редагування 30 квіт. 11:06 |

Коментарі