HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 104
08 січ. 21:25 |

English for Law Students - 2011

Автор
(0 )

English for Law Students

Оголошується набір для участі у новому навчальному циклі курсу "English for Law Students", викладання в рамках якого здійснюватиме Давід Стоббз. Заняття проводитимуться, починаючи з 15 лютого, протягом семестру раз на два тижні за допомогою технології цифрової відеоконференції. Для запису на курс необхідно до 25 січня 2011 року направити листа на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. На жаль, із числа учасників, які записалися на поточний цикл, значна кількість поставилася до курсу недобросовісно і відвідувала його нерегулярно. У зв’язку із цим п. Стоббз висунув певні умови участі у курсі у новому циклі:

  1. An average of twelve to fifteen students will commit themselves to regular attendance at each teaching session.  Attendance on a 'pick and  choose' basis will no longer be permitted.
  2. Students will undertake to study lexis on a regular basis.  This would involve them purchasing a Cambridge Advanced Learner's (monolingual) Dictionary (currently costing only 120 Hrn. from the Trust's representative in Ukraine) or equivalent (such as the Oxford Advanced Learner's Dictionary or Longman Dictionary of Contemporary English) and the Trust's recommended English-Ukrainian /Ukrainian-English bi-lingual dictionary (costing only 20 Hrn. from the  Trust's representative in Ukraine) and making use of the Vocabulary Record Sheet (produced without charge by the Trust).   In my experience, students are unlikely to develop their understanding of English and to expand their active vocabulary to any significant extent unless they study lexis on a regular basis.  I'll be willing to produce some vocabulary study notes for students (without charge), based on the Cambridge Advanced Learner's Dictionary, if sufficient interest is
    shown."

Звертаємо Вашу увагу на те, що курс безоплатний. Необхідну для курсу літературу Ви можете спробувати придбати з будь-яких джерел, проте придбати її в представника "Трасту" за собівартістю, вочевидь, буде дешевше і простіше.

Якщо заняття відвідуватиме менше 12 осіб, курс буде скасовано. І навпаки, якщо курс викликатиме інтерес студентів, періодичність занять може бути змінена на щотижневу. Тим учасникам, що успішно прослухають курс, буде видано сертифікат. Студенти, які запишуться на курс і не будуть його відвідувати без поважних причин або не будуть виконувати завдань, поставлених п. Стоббзом, будуть виключені з числа учасників курсу і не будуть допускатися до участі в будь-якому іншому міжнародному проекті, який здійснюється на юридичному факультеті.

41797 Останнє редагування 27 бер. 20:34 |

Коментарі