HONOR ET GLORIA, UTILITAS

18 лют. 13:09 |

Практичне навчання студентів юридичного факультету

(0 )

shaas12 лютого 2019 року було підписано Меморандум про співпрацю між Юридичною клінікою юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Шостим апеляційним адміністративним судом і започатковано новий проект співпраці, який покликаний надавати безкоштовну правову допомогу відвідувачам суду. Під час презентації проекту керівникам вищих навчальних закладів та студентам було представлено плани навчальних семінарів, графік роботи з громадянами, переваги участі в проекті.

Реалізовувати проект «Юридичні клініки столиці» будуть юридичні клініки КНУ імені Тараса Шевченка та Академії адвокатури України. Завершальною і фактично основною частиною заходу стало підписання меморандумів про співпрацю. Від імені Шостого ААС меморандум підписував голова суду Андрій Миколайович Горяйнов, з боку юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка – заступник декана Олеся Олександрівна Отраднова, а з боку Академії адвокатури України – ректор Тетяна Вікторівна Варфоломєєва.

Зазначимо, що даний проект має важливе стратегічне значення, оскільки відповідає концепції реформування вищої юридичної освіти, зокрема в аспекті збільшення рівня практичної підготовки студентів-правників, оскільки відтепер студенти Юридичної клініки здобуватимуть нові знання та необхідні практичні навички в поза навчальний час безпосередньо в суді.

804 Останнє редагування 18 лют. 13:13 |

Коментарі