HONOR ET GLORIA, UTILITAS

19 лист. 12:33 |

Адвокатське об'єднання "PwC Legal" запрошує студентів та випускників юридичних факультетів на зустріч з Олексієм Катасоновим, директором, керівником практики Корпоративне право та Злиття і поглинання в АО «PwC Legal Україна»

(0 )
Олексій має 12 років досвіду роботи за фахом, з яких - 10 років у компаніях «Великої четвірки», консультуючи міжнародний бізнес із корпоративних та господарських питань, зокрема, з питань корпоративної реструктуризації та проектів із злиття та поглинання. Протягом своєї кар'єри, з-поміж інших, мав честь співпрацювати з такими компаніями як Beko, British American Tobacco, Dyckerhoff/Buzzi Unicem, Indesit, Opera, Oriflame Cosmetics Україна, Oschadbank, Polpharma, Raben, Honda, Toshiba Corporation, Unilever, Winner Imports Україна and Wizz Air Україна та ін. Спеціалізується на юридичному супроводі проектів із злиття та поглинання, структуруванні бізнесу, корпоративній реструктуризації, вхідних/висхідних інвестиціях, валютному регулюванні, репатріації доходів.

Коли? 28 листопада 2018 року, 16:00-18:00 

Де? м. Київ, вул. Жилянська, 75 (офіс PwC Україна)

Адвокатське об'єднання «PwC Legal» в Україні - команда юристів та адвокатів, яка спеціалізується на питаннях національного та міжнародного законодавств, і є частиною найбільшої професійної мережі, що нараховує 3200 юристів у 85 країнах світу. Деталі за посиланням: https://www.pwc.com/ua/uk/services/legal.html

*Вхід безкоштовний для студентів та випускників 2018, 2017, 2016 рр., реєстрація обов'язкова: http://bit.ly/PwC_Club_Legal2!

pwc club facebook

242 Останнє редагування 19 лист. 13:59 |

Коментарі