HONOR ET GLORIA, UTILITAS

31 жовт. 15:26 |

Осіннє науково-практичне свято на юридичному факультеті

(0 )

26 жовтня 2018 р. на юридичному факультеті КНУ імені Тараса Шевченка відбулося справжнє свято юридичної науки та практики. Факультет приймав одразу три науково-практичних заходи: Третій Всеукраїнський форум з непрямого оподаткування, Матвєєвські цивілістичні читання та Другу Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Правове забезпечення соціальної безпеки в умовах євроінтеграційних процесів»

Третій Всеукраїнський форум з непрямого оподаткування став майданчиком для обговорення проблем непрямого оподаткування на високому рівні. В стінах КНУ зібралися відомі професіонали у цій сфері: професор кафедри фінансового права юридичного факультету Данило Гетьманцев, народні депутати України Оксана Продан та Олександр Кірш, представники бізнесу, судді, науковці, юристи, аудитори, представники громадських організацій. Чому акциз на алкоголь вичерпав ресурс як джерело додаткових надходжень, 5% роздрібний податок суперечить Директиві №118, а контрабанда сигарет виросла у 2,5 рази та продовжує зростати загрожуючими темпами? Ці та інші питання стали предметом жвавих дискусій учасників форуму.

Матвєєвські цивілістичні читання – це вже традиційний науковий захід, що проводиться кафедрою цивільного права юридичного факультету в пам‘ять професорів Генадія Костянтиновича та Юрія Генадійовича Матвєєвих. Цього року Матвєєвські цивілістичні читання були присвячені актуальним проблемам зобов‘язального права. До юридичного факультету завітали відомі вчені –цивілісти із Києва, Харкова, Львова, Тернополя, Одеси, а також вчені із Молдови та Хорватії. Викладачі кафедри цивільного права разом з гостями обговорили шляхи сучасного розвитку зобов‘язального права, вплив євроінтеграції на зобов‘язальне право України, сучасні та перспективні зміни Українського та Європейського законодавства, що регулює зобов‘язальні відносини. Своїми думками щодо розвитку українського зобов‘язального права поділилися завідувач кафедри цивільного права Роман Майданик, заступник декана юридичного факультету Олеся Отраднова, віце-президент - керівник Київського регіонального центру НАПрН України Наталья Кузнєцова, декан економіко-правового факультету Одеського національного університету імені І.І. Мечнікова В‘ячеслав Труба, завідувач кафедри цивільного права та процесу Харківського національного університету внутрішніх справ Юрій Жорнокуй та інші відомі вчені-цивілісти.

 II Всеукраїнська науково-практична конференція «Правове забезпечення соціальної безпеки в умовах євроінтеграційних процесів» зібрала на юридичному факультеті знаних фахівців в галузі трудового права та права соціального забезпечення. Організатором конференції стали Центр проблем імплементації європейського соціального права, Кафедра трудового права та права соціального забезпечення, а також Рада молодих вчених юридичного факультету. Із вітальними словами на конференції виступили декан юридичного факультету проф. Іван Гриценко,  Голова Державної служби України з питань праці Роман Чернега, завідувач кафедри трудового права та права соціального забезпечення юридичного факультету Микола Іншин. Учасники конференції, серед яких були представлені як викладачі та науковці, так і практичні діячі, обговорили актуальні питання соціальної безпеки в Україні, висловили свої думки, побоювання та побажання щодо перетворення України у справжню соціальну державу.

1

1

1

1

1

1

 

 

457

Коментарі