HONOR ET GLORIA, UTILITAS

17 жовт. 08:27 |

Адвокатське об'єднання "PwC Legal" запрошує студентів та випускників юридичних факультетів на зустріч із Дмитром Донцем, директором, керівником практики вирішення спорів АО «PwC Legal Україна»

(0 )

Дмитро має значний досвід супроводження спорів, практичні знання у сфері корпоративного оподаткування (включаючи фінансовий облік та звітність), трансфертного ціноутворення, структурування залучення інвестицій та виведення прибутку. Понад десять років працював у сфері податкового консалтингу, а впродовж останніх двох років очолював департамент адміністративного оскарження та судового супроводження Державної фіскальної служби України (ДФСУ). Протягом своєї кар'єри працював із такими компаніями як Avon, Carlsberg, eBay, Eni, EPAM, GSK, Jabil Circuit, Naspers, Sandoz/Novartis, Sanofi, TopShop та іншими.

Коли? 1 листопада 2018 року, 17:00-19:00
Де? м. Київ, вул. Жилянська, 75 (офіс PwC Україна)

Адвокатське об'єднання «PwC Legal» в Україні - команда юристів та адвокатів, яка спеціалізується на питаннях національного та міжнародного законодавств, і є частиною найбільшої професійної мережі, що нараховує 3200 юристів у 85 країнах світу. Деталі за посиланням: https://www.pwc.com/ua/uk/services/legal.html

*Вхід безкоштовний для студентів та випускників 2018, 2017, 2016 рр., реєстрація обов'язкова: http://bit.ly/PwC_Club_Legal2!

PwC Club 2 1

237 Останнє редагування 17 жовт. 08:34 |

Коментарі