HONOR ET GLORIA, UTILITAS

30 квіт. 00:17 |

Німецько-українська Конференція Асоціації випускників ВНЗ України та Німеччини

(0 )

csm Netzwerk UADE Kyiv

Німецько-українська Конференція Асоціації випускників ВНЗ України та Німеччини

Шановні випускники німецьких вузів, колишні стипендіати, учасники німецько-українських дослідницьких проектів, програм обміну та всі зацікавлені! 

З 29 травня по 1 червня 2018 р. в КНУ імені Тараса Шевченка відбудеться Німецько-українська Конференція Асоціації випускників ВНЗ України та Німеччини, головним організатором якої виступає Науковий центр німецького права юридичного факультету спільно з університетом імені Юліуса Максиміліана, м. Вюрцбурґ (Німеччина). 

Головною метою Конференції є зміцнення українсько-німецьких наукових зв’язків, сприяння загальному процесу модернізації в Україні шляхом більш ефективної наукової взаємодії між українськими науковцями та випускниками німецьких університетів, що проживають в Україні.

Робоча мова конференції - англійська. У перший день конференції, 29 травня 2018 р. буде забезпечено синхронний переклад з німецької мови.

Участь у конференції - безкоштовна. Іногороднім учасникам відшкодовуються дорожні витрати та забезпечується проживання у м. Києві на період проведення заходу.

Детальна інформація та реєстрація за посиланнями: uni-wuerzburg.de та uni-wuerzburg.alumnionline.de .

ПРОГРАМА КОНФЕРЕНЦІЇ

Реєстрація триває до 21 травня 2018 р.

За більш детальною інформацією звертайтеся до Центру німецького права
та координатора проекту з української сторони - Ляшко Яни: 
044 239 32 69, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

929

Коментарі