HONOR ET GLORIA, UTILITAS

06 квіт. 14:54 |

29 березня 2018 року пройшов міжнародний круглий стіл на тему: «Літні люди в урбанізованому суспільстві: сучасний стан та впровадження європейських інновацій»

(0 )

 

grade

«Літні люди в урбанізованому суспільстві: сучасний стан та впровадження європейських інновацій»

29 березня 2018 року у Червоному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройшов міжнародний круглий стіл на тему: «Літні люди в урбанізованому суспільстві: сучасний стан та впровадження європейських інновацій». Захід організований спільними зусиллями географічного та юридичного факультетів у співпраці з Університетом Мачерата (Італія) у межах проекту «GRAGE» Програми ЄС «Горизонт 2020» (www.grageproject.ue).

Метою Круглого столу було переосмислення розвитку міського простору у відповідності до потреб старіючого населення на засадах сталого розвитку, та ідентифікація кращої європейської політики та практики задля промоції більш екологічної урбанізації для літніх людей та міської спільноти в цілому.

З вітальним словом до учасників конференції виступив проректор з перспективного розвитку Київського національного університету імені Тараса Шевченка д.е.н. Олександр Рожко. Від юридичного факультету на круглому столі виступила заступник декана, професор кафедри цивільного права д.ю.н. Олеся Отраднова. Провідні національні та європейські експерти висвітлили актуальні питання розвитку соціальної політики ЄС щодо захисту людей похилого віку в містах, надали огляд основних політик, прийнятих на міжнародному та європейському рівнях, з метою захисту прав пенсіонерів та розширення можливостей їх участі у соціальному та економічному житті.

foto 1

foto 1

843

Коментарі