HONOR ET GLORIA, UTILITAS

08 бер. 20:09 |

Науково-практична конференція "Реформа виконавчого провадження: сьогодення та перспективи"

(0 )

Шановні колеги!

30 березня 2018 року Міністерство юстиції України спільно з Асоціацією приватних виконавців України і Київським національним університетом імені Тараса Шевченко, за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя», Проекту Європейського Союзу «Підтримка реформ юстиції і правосуддя в Україні (ПРАВО-JUSTICE)» і Центру комерційного права (Україна) проведуть науково-практичну конференцію «РЕФОРМА ВИКОНАВЧОГО ПРОВАДЖЕННЯ: СЬОГОДЕННЯ ТА ПЕРСПЕКТИВИ».

Під час заходу планується обговорити інституційні та процесуальні аспекти виконання рішень судів та інших органів, питання становлення державної та приватної систем примусового виконання, напрями їх удосконалення та розвитку.

До участі у заході запрошуються зацікавлені державні та приватні виконавці, судді, науковці, сферою дослідження котрих є предмет конференції. 

За результатами конференції буде виданий збірник!

Для отримання додаткової інформації про конференцію, умови включення Вашої наукової статті до збірника та вимоги до наукової статті переходьте по посиланню

 

 

 

926

Коментарі