HONOR ET GLORIA, UTILITAS

08 лют. 11:17 |

20 квітня 2018 р. відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція: «Право, юридична наука та освіта: здобутки та перспективи до дня народження О. Б. Костенка»

(1 Голосувати)

Шановні колеги!

20 квітня 2018 року кафедра теорії права та держави юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує на Всеукраїнську науково-практичну конференцію: «Право, юридична наука та освіта: здобутки та перспективи (до дня народження О. Б. Костенка».

До участі в роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції маємо честь запросити студентів, магістрантів, аспірантів, здобувачів, викладачів права, практикуючих юристів, публічних діячів та інших правників, які мають бажання висловити свою думку щодо сучасних проблем формування, розвитку та впровадження проблем правової теорії та практики. 


Робота конференції передбачає такі напрямки (секції):

  • Неос у праві;
  • Проблеми філософії права;
  • Евристичні засади сучасного праворозуміння;
  • Актуальні проблеми історико-правової та галузевої юридичної науки.

Форма проведення конференції: очна, заочна.

Офіційні мови конференції: українська, англійська.

УВАГА! Матеріали учасників Всеукраїнської науково-практичної конференції будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції, який можна буде отримати безпосередньо на конференції.

Проведення конференції планується за адресою: м. Київ, вул. Володимирська 60 (аудиторія 329).

Для отримання додаткової інформації про конференцію звертайтеся до організаційного комітету: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

К.ю.н. Кобан Ольга Геннадіївна (093-472-9889)

Завантажити умови участі у всеукраїнській науково-практичній конференції

 

 

1920 Останнє редагування 08 лют. 12:58 |

Коментарі