HONOR ET GLORIA, UTILITAS

09 жовт. 10:25 |

28 вересня 2017 року була проведена V Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та студентів з проблем інтелектуальної власності

(0 )

28 вересня 2017 року в рамках Всеукраїнського фестивалю інновацій була проведена V Всеукраїнська науково-практична конференція молодих учених та студентів з проблем інтелектуальної власності: «Законодавство України у сфері інтелектуальної власності та його правозастосування: національні, європейські та міжнародні виміри». Конференція була організована кафедрою інтелектуальної власності Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Науково-дослідним інститутом інтелектуальної власності НАПрН України за підтримки Міністерства освіти Міністерства освіти і науки України та Наукового парку Київського університету імені Тараса Шевченка

У межах конференції був підписаний Меморандум про співпрацю між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Українським альянсом по боротьбі з підробками та піратством та була проведена просвітницька кампанія «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні» Українського альянсу по боротьбі з підробками і піратством.

У приміщенні фойє Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка учасники конференції, відвідувачі університету та студенти могли взяти участь у соціальній акції «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» та ознайомитися з експонатами музею підробок та контрафактів продукції вітчизняного та зарубіжного походження.

З вітальним словом виступили проректор з науки Київського національного університету імені Тараса Шевченка В.С.Мартинюк, директор НДІ інтелектуальної власності НАПрН України, зав. кафедрою інтелектуальної власності Київського національного університету імені Тараса Шевченка О.П.Орлюк та директор Українського альянсу по боротьбі з підробками та піратством О.В. Пахаренко. У межах пленарного засідання учасники конференції ознайомилися із доповідями щодо проблем та перспектив реформування системи сфери інтелектуальної власності (А.О. Кодинець), практичних аспектів регулювання інтелектуальної власності в українських стартапах (В.І. Чернюк), розвитку політики з інтелектуальної власності в університетах та науково-дослідних організаціях (О.П.Орлюк), сучасному стану та суперечностей формування інтелектуальної безпеки в Україні (Г.М.Лозова), правового регулювання охорони інтелектуальної власності на території Закарпаття та Північної Буковини у 1918 – 1939 рр. (В.А. Іващенко), використання досвіду зарубіжних країн щодо видачі примусових ліцензій на лікарські засоби в національному законодавстві (І.П.Волинець).

У другій частині заходу учасники конференції обговорювали проблеми захисту інтелектуальної власності на комп’ютерні програми, особливості зміни законодавства у сфері інтелектуальної власності, аналізували правовий режим семплів як об’єктів авторського права, особливості переривання рекламою аудіовізуальних творів, боротьби з патентним тролінгом у сучасних умовах розвитку України тощо.

У роботі конференції взяли участь науковці, студенти, аспіранти з різних ВНЗів України, зокрема, представники Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського", Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, Полтавської державної аграрної академії, Національного університету «Львівська політехніка», Львівського національного університету імені Івана Франка, Національної металургійної академії України, Національного юридичного імені Ярослава Мудрого, університету» тощо. Загалом у роботі конференції взяли участь понад 50 молодих вчених з 16 наукових та навчальних центрів України.

 

Інформація про фестиваль інновацій та конференцію на сайті МОН України  http://mon.gov.ua/usi-novivni/novini/2017/10/02/festival-innovaczij-u-konkursi-startapiv-peremogli-miniatyurnij-gejmpad-ta-interaktivni-ekskursiyi/

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

966

Коментарі