HONOR ET GLORIA, UTILITAS

25 черв. 20:11 |

Круглий стіл – експертне обговорення на тему «Дискусійні питання реформування вищої юридичної освіти в Україні»

(0 )

23 червня 2009 року з 10.00 до 14.30 в залі засідань Вченої Ради юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Круглий стіл – експертне обговорення на тему «Дискусійні питання реформування вищої юридичної освіти в Україні». У заході взяли участь керівництво і провідні науковці юридичного факультету, представники Міністерства юстиції України, Американської асоціації юристів / Ініціативи з верховенства права (ABA/ROLI), гості з інших вищих юридичних навчальних закладів, організацій та установ.

Програму Круглого столу можна завантажити тут.

В ході загальної дискусії про проблеми і шляхи розвитку юридичної освіти в сучасній Україні відбулося експертне обговорення Концепції розвитку вищої юридичної освіти в Україні, представленої заступником директора Американської асоціації юристів / Ініціативи з верховенства права (ABA/ROLI) Павличенком П.Г.

Під час жвавої і неформальної дискусії свої думки щодо стану юридичної освіти в Україні, мети і завдань, шляхів її розвитку, критичні зауваження щодо змісту і процедури підготовки представленої на експертизу Концепції, а також пропозиції щодо більш широкого обговорення питань підготовки Концепції, в розробці якої прийняли б участь усі зацікавлені представники вищої юридичної освіти в Україні, зокрема, викладачі і науковці провідних вищих навчальних закладів, висловили представники юридичного факультету, зокрема: декан юридичного факультету д.ю.н. Гриценко І.С., д.ю.н., проф., Голова Методичної комісії юридичного факультету Безклубий І.А., д.ю.н., проф. Щербина В.С., д.ю.н., проф. Котюк І.І., д.ю.н., проф. Балюк Г.І., д.ю.н., проф. Вінник О.М., к.ю.н., доц. Ковальчук Т.Г., к.ю.н., доц. Герасименко Є.С. та інші, а також гості – заступник Міністра юстиції України Богатир В.В., д.ю.н., проф. Стефанчук Р.О., к.ю.н., доц. Єфремов С.О.

Обговорення продовжувалось під час перерви і понад час, розрахований на проведення засідання, що свідчить про глибоку зацікавленість учасників заходу у ефективному вирішенні проблем розвитку вищої юридичної освіти в Україні.

Результати і висловлені кожним його учасником пропозиції будуть розглянуті на розширеному засіданні Вченої ради юридичного факультету, планується також підготувати і видати збірку статей учасників та гостей круглого столу, а також вийти з конкретними пропозиціями щодо подальшого обговорення проблем вищої юридичної освіти в Україні і підготовки Концепції її розвитку більш широким колом фахівців у сфері вищої освіти і юридичної науки.

1884 Останнє редагування 05 квіт. 10:08 |

Коментарі