HONOR ET GLORIA, UTILITAS

01 груд. 14:37 |

Міжнародна науково-практична конференція «Верховенство права, права і свободи людини і громадянина: проблеми судового захисту»

(0 )

1 грудня 2009 року на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулась міжнародна науково-практична конференція «Верховенство права, права і свободи людини і громадянина: проблеми судового захисту», в рамках якої пройшли перші українсько-сербські читання «Гармонізація національного кримінального та кримінально-процесуального законодавства з європейськими стандартами в галузі захисту прав людини».

Конференція була присвячена актуальним проблемам теорії та практики у галузях кримінального та кримінально-процесуального права. Програма конференції передбачала виступи понад багатьох вчених, серед них доктора юридичних наук, професора Олександра Джурича, заступника декана юридичного факультету Університету Економічна Академія (м. Новий Сад, Республіка Сербія). Також, науковий захід відвідали провідні вчені з України. Взяти участь у роботі конференції виявили бажання судді, адвокати, посадові особи органів державної влади та місцевого самоврядування та інші представники юридичної професії.

З вітальним словом на відкритті конференції виступила заступник декана юридичного факультету проф. Кохановська О.В.

З доповідями виступили провідні науковці кафедри правосуддя та кафедри кримінального права та кримінології, зокрема проф. Михайленко О.Р., проф. Андрушко П.П., проф. Шибіко В.П., проф. Притика Ю.Д., проф. Лихова С.Я. та інші.

За підсумками активних наукових дискусій учасники конференції схвалили заключні рекомендації щодо предметної проблематики цього наукового заходу – гармонізації національного законодавства у відповідності до міжнародних стандартів.

Це був перший захід подібного формату в Україні, окрім того, планується видання збірника, в якому будуть надруковані наукові доробки українських та сербських вчених з відповідної проблематики.

1851 Останнє редагування 05 квіт. 10:08 |

Коментарі