HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 104

Студенти юридичного факультету на міжнародній літній школі "Особливості конституційного розвитку сучасного світу"

(22 )

Міжнародна літня школа "Особливості конституційного розвитку сучасного світу" відбулася в Єреванському Державному Університеті з 30 червня по 5 липня 2014 року з ініціативи юридичного факультету ЄДУ та підтримки Центру конституційного права Республіки Вірменія.

Основною метою проведення даного заходу було виявити характеристики конституційного розвитку в сучасному світі, якість підготовки студентів, що займаються питаннями у даній сфері, підвищення рівня теоретичних і практичних знань студентів, а також розвиток і просування міжнародного співробітництва і взаємної допомоги теоретиків і практиків з конституційного права.

Участь брали 7 іноземних студентів з України – Катерина Кравчук та Валерія Челобітченко студентки 2 курсу магістратури юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Чехії – Ярослав Кремпл студент юридичного факультету Палацкого університету, Оломоуц, Литви – Мантас Люніус студент 4 курсу юридичного факультету Університету Міколаса Ромеріса, Грузії – Раті Чантладзе студент юридичного факультету Тбіліського Державного Університету та Словаччини – Стефан Агх та Міхаель Хасіварга студенти Університету Коменського в Братиславі, 6 студентів ЄДУ, серед яких: Ліліт Петросян, Тігран Казарян, Тігран Дадунтс, Саргіс Ізоян, Ованес Арутюнян, Тарон Сімонян, 5 іноземних професорів та вчені-конституціоналісти РВ, а саме:

- Доктор Анаіт Манасян радник Голови Конституційного Суду РВ, ЄДУ, професор,

- доктор Г.Казінян декан юридичного факультету ЄДУ,

- Професор, Доктор Геворг Данієлян, завідувач кафедри конституційного права юридичного факультету ЄДУ,

- Доцент Професор Доктор юридичних наук Д. Аветисян, голова Кримінальної палати Касаційного суду РВ,

- Професор, Доктор Гагік Арутюнян, Голова Конституційного суду РВ,

- Арменяк Мінасянц – начальник відділу міжнародних зв'язків у Конституційного Суду РВ.

- Доцент Професор Доктор Єва Девіатніковайте заступник проректора Університету Міколаса Ромеріса Інститут конституційного та адміністративного права, Литва,

- Доктор Властіміл Гьоттінгер, начальник відділу зовнішніх зв'язків та протоколу Конституційного суду Чеської Республіки,

- Доцент Професор Доктор юридичних наук Яніс Плепс, завідувач кафедри теорії та історії права юридичного факультету Латвійського університету,

- Діана Meссi, глава кабінету Президента Конституційного Суду Угорщини,

- Доцент Професор, кандидат технічних наук Маріан Гіба кафедри конституційного права Університету Коменського в Братиславі, Словаччина.

"Я думаю, це послужить гарною платформою для наших студентів і гостей, і вони зможуть збагатити знання один одного через дискусії. Персонал літньої школи обрано не випадково. Наші гості в основному з країн Східної Європи, які не так давно мали такий же статус, як і Вірменія, є багато корисного про що потрібно сказати нам", - підкреслив важливість літньої школи декан юридичного факультету Гагік Казінян.

"Ця тема дуже важлива для Республіки Вірменія, як і зараз ми знаходимося в процесі конституційного реформування, і концепція цих реформ знаходиться в процесі підготовки", - сказала радник Президента Конституційного суду РВ Анаіт Манасян.

"З мого власного досвіду я повинен сказати, що це дуже важливо, щоб закласти основи міжнародного співробітництва у молодому віці, бо тоді вона ефективна для всього життя", - сказав проректор ЄГУ з наукової політики та міжнародного співробітництва Гегам Геворкян.

"Літня школа запропонувала нам плідні зустрічі та дискусії, які допомогли зрозуміти конституційні зміни в Європі і, зокрема Вірменії. Висококваліфіковані фахівці зосереджені в своїх виступах на проблемах і шляхах їх вирішення. Їх відкриті і чесні підходи були вражаючими", - підвела підсумки події Діана Meссi, глава кабінету Президента Конституційного Суду Угорщини.

Поруч з насиченою програмою занять у літній школі була організована екскурсійна програма, за яку всі учасники виражають глибоку подяку організаторам заходу. Приємно вразила стародавня історія Вірменії та народу і багата культура, з якою ми мали змогу ознайомитися під час візиту до Матенадарану (Інституту стародавніх рукописів). Вражаюча краса природи відкрилася нам під час поїздки до озера Севан. Красиве місто Арташат, що знаходиться поруч з Єреваном – історична столиця Вірменії. Ми побачили Храм Гарні і монастир Гегард, Гафесчян (Художню галерею), а також багато інших цікавих місць. Також, навчаючись, ми були запрошені до Касаційного та Конституційного Судів РВ, де мали можливість потрапити в атмосферу праці даних установ.

Нові знання та незабутні враження ми привезли до рідного Університету і радо ділимося з вами.

Студентка 2 курсу магістратури
юридичного факультету
Валерія Челобітченко

litnia shkola virmeniia 1

litnia shkola virmeniia 2

litnia shkola virmeniia 3

litnia shkola virmeniia 4

litnia shkola virmeniia 5

litnia shkola virmeniia 6

41197 Останнє редагування 31 лип. 21:00 |

Коментарі