HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 62
05 жовт. 10:54 |

Стипендіальна програма «Завтра.UA» 2010

Автор
(0 )

З 1-го жовтня 2010р. Фонд Віктора Пінчука розпочинає п’ятий конкурсний добір учасників Стипендіальної програми «Завтра.UA» – загальнонаціональної програми підтримки талановитої молоді.

Прийом документів та on-line реєстрацію буде відкрито на сайті програми www.zavtra.in.ua з 1 по 31 жовтня 2010р.

Головна мета Програми – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти України. Програма спрямована на те, щоб талановита молодь знайшла гідне свого інтелектуального та професійного рівня місце у різних сферах науки, економіки та суспільного життя країни і стала рушійною силою прогресивних змін в Україні.

Згідно з регламентом, участь в конкурсі можуть взяти всі студенти 3-6 курсів денної форми навчання українських ВНЗ 4-го рівня акредитації та ВНЗ-партнерів програми.

Переможці конкурсу, ставши стипендіатами, окрім щомісячної стипендії розміром 942 грн. протягом року, отримують від Фонду підтримку індивідуальних ініціатив, що мають творчий, науково-дослідницький та соціально-економічний характер; залучаються до участі у спільних соціальних проектах; беруть участь в зустрічах з провідними представниками зі сфери політики, бізнесу, культури тощо.

Деталі на сайті: http://pinchukfund.org/zavtra, а також за додатковою інформацією звертатися:

Мірошниченко Анатолій Миколайович (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.);

Бобонич Євген Федорович (+38-044-239-34-94);

Рахнянська Тамара (+38-099-137-31-03).

23759 Останнє редагування 07 вер. 17:45 |

Коментарі