HONOR ET GLORIA, UTILITAS

×

Попередження

JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 104

ELSA Moot Court Competition on WTO Law 2013

(0 )

23 та 24 лютого у м. Львів відбувся національний раунд з судових дебатів із права Світової організації торгівлі. ELSA Moot Court Competition on WTO Law є моделюванням системи вирішення спорів у СОТ. Команди представляють позиції заявника та відповідача по заздалегідь опублікованій фабулі перед комісією експертів у цій галузі. Конкурс проводиться у три раунди: національний, регіональний та фінал, що проходить у штаб-квартирі СОТ у м. Женева, Швейцарія.

 

Під час національного туру розігрувалися дві путівки до європейського регіонального раунду. Серед чотирьох команд учасниць була і команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка. До команди увійшли Олеся Кривецька (4 курс Інституту міжнародних відносин), Марія-Христина Козій (2 курс магістратури Інституту міжнародних відносин) та Віталій Данильченко (1 курс магістратури юридичного факультету).

Після двох напружених раундів на стороні заявника та відповідача судді визначили дві команди переможців, які будуть представляти Україну на європейському регіональному раунді – команди Національного університету «Києво-Могилянська Академія» та Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Команда Університету вирушає до Румунії (м. Клуж-Напока), де 20-24 березня буде здобувати путівку до фінального раунду!

22266 Останнє редагування 10 квіт. 19:04 |

Коментарі