HONOR ET GLORIA, UTILITAS

29 груд. 23:37 |

Звіт про діяльність наукових гуртків за грудень 2012 року

(0 )

Наукові гуртки на факультеті продовжують свою роботу. Просимо пробачення за тимчасові незручності, пов'язані з неможливістю проведення деяких гуртків у грудні місяці: багато із заступників керівників гуртків є студентами четвертого курсу за ОКР "бакалавр", а саме в цей час проходить виробнича практика у студентів четвертого курсу. Дані гуртки більш ефективно спланували свою діяльність на початку наступного семестру. Це, наприклад, гуртки з екологічного права, господарського права, цивільного процесу, кримінального процесу, криміналістики, земельного права, трудового права та права соціального забезпечення тощо. На майбутнє ми просимо Вас звертатись до відповідальних за проведення гуртків студентів з проханням про надання можливості захистити свою роботу. Зі своєї сторони ми намагатимемося докласти всіх зусиль, щоб конкретний гурток відбувся.

Якщо Ви не можете знайти згадку про Вашу роботу у нашому звіті, то не варто розчаровуватись: звертайтеся з приводу даних питань до Голови НТСА (за адресою, вказаною на сайті), ми будемо перевіряти на відповідність протоколи гуртків і звітні матеріали, адже при зведенні такої кількості інформації можуть виникнути певні неузгодженості.

Наявність у загальному звіті інформації про кількість проведених гуртків, осіб, які були присутні на них, осіб, які захистили свої роботи, напряму залежить від своєчасності надходження відомостей від відповідальних за це осіб. Відсутність інформації по певному гуртку може пояснюватись саме несвоєчасністю надходження відомостей, тому з приводу цього також не варто хвилюватись: протоколи засідань містять всю необхідну інформацію.

Звіт про проведену науковими гуртками роботу за грудень 2012 року можна завантажити за даним посиланням.

Ми вітаємо Вас, шановні товариші студенти, з наступаючими новорічними святами. Бажаємо, щоб у наступному семестрі і в подальшому Вам ніколи не доводилось чекати на приплив натхнення, щоб цікаві ідеї майбутніх робіт самі знаходили Вас, непомітно визріваючи в уяві, щоб захист проходив легко і надихав на постійну наукову роботу, а позитивний результат додавав упевненості й ентузіазму!

З повагою і надією на плідну співпрацю,
Наукове товариство
студентів та аспірантів

2420 Останнє редагування 24 черв. 21:17 |

Коментарі