HONOR ET GLORIA, UTILITAS

26 жовт. 18:41 |

Круглий стіл «Розвиток наук земельного, аграрного, екологічного та природоресурсного права»

(0 )

19 жовтня 2012 року на юридичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся круглий стіл «Розвиток наук земельного, аграрного, екологічного та природоресурсного права», організований кафедрами екологічного і земельного та аграрного права за підтримки Міжнародного правового центру «Eucon».

Круглий стіл був присвячений актуальним проблемам земельного, аграрного, екологічного та природоресурсного права. Програма круглого столу передбачала виступи понад 70 фахівців, практиків і науковців, включаючи академіків, докторів і кандидатів юридичних наук, з усіх регіонів України та з іноземних держав. На круглому столі були представлені практично всі школи земельного, аграрного, екологічного та природоресурсного права: Київська, Харківська, Львівська, Одеська та ін. Взяти участь у роботі круглого столу виявили бажання представники Верховної Ради України, інших органів державної влади та органів місцевого самоврядування, адвокати та інші представники юридичної професії. Інформація, поширена про круглий стіл у засобах масової інформації, викликала значний громадський інтерес до цього наукового заходу.

З вітальним словом на відкриті круглого столу виступили академік НАПрН України Н.Р. Малишева, член-кореспондент НАПрН України В.В. Носік та представник Білорусі професор Т.І. Макарова. Крім того, активну участь в роботі круглого столу брали член-кореспондент НАПрН України Балюк Г.І., професор Єрмоленко В.М., професор Краснова М.В., доктор юридичних наук Кулинич П.Ф., професор Мірошниченко А.М., професор Статівка А.М., доктор юридичних наук Уркевич В.Ю. та багато інших відомих представників правових шкіл України.

На пленарному засіданні гостям круглого столу було подаровано наукові розробки кафедр екологічного і земельного та аграрного права. За підсумками активних наукових дискусій учасники круглого столу схвалили заключні рекомендації щодо предметної проблематики цього наукового заходу.

Завантажити збірник тез

2716 Останнє редагування 26 черв. 00:36 |

Коментарі