HONOR ET GLORIA, UTILITAS

01 вер. 17:21 |

Незабутня літня школа у Вільнюсі

(1 Голосувати)

Цього літа з 9 по 19 липня на базі Mykolas Romeris University (м.Вільнюс, Литва) було організовано чергову літню школу права, присвячену одній з найважливіших і найактуальніших тем сучасної юриспруденції – темі "Захисту прав людини". Зважаючи на важливість тематики, в літній школі приймали участь студенти з багатьох країн, а саме з Франції, США, Білорусії, Литви та України. Урочисте відкриття зазначеної школи відбулося 10 липня в актовій залі Mykolas Romeris University, на якому були присутні наступні поважні особи: посол України та посол Франції в Литві. Учасники мали унікальну можливість особисто познайомитися та поспілкуватися з послом нашої країни в Литві – Валерієм Жовтенко. Завдяки участі у даній літній школі, наші студенти покращили свої професійні знання в сфері захисту прав людини, оскільки кожен день учасники слухали цікаві лекції на цю тематику, що читалися викладачами, які приїхали з різних куточків світу.

Від нашого університету в літній школі брали участь Шутко Олена, студентка юридичного факультету та викладач кафедри адміністративного права – Ващенко Юлія В’ячеславівна, яка прочитала студентам дуже цікаву лекцію на тему «Права споживачів в енергетичному секторі як права людини». Окрім цієї лекції учасники прослухали й ряд інших, які стосувалися наступних тем: "Право власності, як право людини", "Захист прав жінок", "Захист прав біженців", "Право на життя" та інші.

Кожен день після того, як закінчувались лекції учасники мали дуже активну програму. В межах цієї програми вони відвідали: музей КДБ, парламент Литви, дитячий будинок, установу, призначену для проживання біженців в Литві, музей «9-ий форт», місто Тракай та багато інших дивовижних місць. Також протягом усього часу літньої школи викладачі з Еланського університету (США) проводили зі студентами тренінги, що  були спрямовані на розвиток лідерських якостей, що також є дуже корисним в юридичній професії. В кінці літньої школи на студентів чекало невеличке випробування – MootCourt, що також було дуже корисним з 2 точок зору: по-перше, з професійної, а по-друге, це була гарна практика англійської мови. Варто відмітити, що протягом усього часу літньої школи серед студентів та викладачів панувала тепла та дружня атмосфера. По завершенню літньої школи студенти й викладачі отримали почесні сертифікати і звичайно незабутні враження.

 

2

Фото 1. Переклад посла

2

Фото 2. Лекції

2

Фото 3. На фоні Університету

2

Фото 4. Парламент Литви

2

Фото 5. "Візитна картка" Вільнюсу

2

Фото 6. Участь у мут-корті

 

Звіт підготований

учасником школи

Оленою Шутко

 

19234 Останнє редагування 07 вер. 17:38 |

Коментарі