HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Жіноче обличчя юриспруденції

(0 )

20181120 112814Панельна дискусія «Жіноче обличчя юриспруденції», яка проходила на юридичному факультеті 6 листопада 2018 року за підтримки Асоціації випускників юридичного факультету, була представлена як «супутниковий захід» на Світовому форумі з демократії Ради Європи 2018.
Цьогорічний форум був присвячений питанням гендерної рівності. На форумі обговорювалися проблеми низького представництва жінок на керівних посадах органів влади, навчальних закладів, приватних компаній, невеликої кількості жінок серед політичних діячів, існуючі в суспільстві стереотипи про роль жінки виключно як матері, дружини, господині. Не обійшли увагою і проблеми домашнього насильства та насильства над жінками у цілому.
Заступник декана юридичного факультету Олеся Отраднова представила на форумі результати проведеної на юридичному факультеті панельної дискусії «Жіноче обличчя юриспруденції», що була присвячена аналізу місця жінки в юридичних професіях. У цілому в українській юриспруденції спостерігаються загальні тенденції, властиві світовому товариству. Жінки все більше отримують вищу юридичну освіту, працюють за фахом, досягають серйозних професійних результатів. Однак кількість жінок на керівних посадах, їхнє представництво в органах державної влади та місцевого самоврядування залишається доволі низьким.
Детальніше про форум за посиланням: https://www.coe.int/en/web/world-forum-democracy

3929 Останнє редагування 23 лист. 11:49 |

Коментарі