HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Лекція Наталії Ульянової в рамках курсу "Правничої майстерності"

(0 )

15 листопада 2016 року о 13:00 год. в КНУ ім. Тараса Шевченка, аудиторія №204 проводитиме лекцію в рамках курсу "Правничої майстерності" Наталія Ульянова.

З 2005 року Наталія Ульянова є партнером ЮК ICF Legal Service і провідним фахівцем у сфері міжнародного податкового права. У 2016 році вона отримала нагороду як «Кращий юрист України з міжнародного структурування бізнесу».

Крім національної освіти в Київському інституті міжнародних відносин, Наталія отримала ступінь магістра в Southern Methodist University в Техасі.

Нещодавно Наталія Ульянова стала членом Асоціації правників України, Ви можете ознайомитися з її публікаціями в Forbes Ukraine і Економічній правди, а так само знайти її кандидатуру в «Who's Who Adviser Handbook 2016». Провідний спеціаліст ICF є постійним спікером на Всеукраїнських форумах і семінарах ЛІГА: ЗАКОН, експертом на Dukascopy TV, активним учасником громадської діяльності, а її бізнес-сніданки, де можна отримати різноманітні відповіді і прийняти рішення, мають надзвичайну популярність.
Будемо раді Вас бачити!

3646 Останнє редагування 09 лист. 11:35 |

Коментарі