HONOR ET GLORIA, UTILITAS

4-е засідання Практикуму з правового супроводу інформаційної діяльності: Електронний документообіг

(0 )

 

Шановні друзі!

Ми раді повідомити Вам про проведення чергового засідання Практикуму з правового супроводу інформаційної діяльності 13.10.2016 року о 13.00 в аудиторії 312 головного Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

У ролі спікерів свій майстер-клас проведуть консультанти Відділу податкових та юридичних послуг КПМГ в Україні Антон Каганець та Юлія Карнась.

Тема засідання: Електронний документообіг

Поговоримо про електронну комерцію та використання електронних документів у підприємницькій діяльності. Розглянемо найактуальніші питання вирішення спорів, які виникають на підставі електронних договорів, зокрема використання електронних документів як доказів під час судового розгляду спорів.

Запрошуємо студентів, аспірантів, практикуючих юристів, а також усіх бажаючих взяти участь в роботі Практикуму!

 

Реєстрація за посиланням.

Просимо заповнювати реєстраційну форму, навіть якщо ви заповнювали її раніше. Це потрібно для спрощення організації засідань Практикуму

 

Контактні особи: 
Заярний Олег Анатолійович, к.ю.н., доц. email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Левченко Анастасія Олегівна, магістр права, тел.: 093-799-92-10, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

3549 Останнє редагування 10 жовт. 22:18 |

Коментарі