HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Студент юридичного факультету здобув перемогу у стипендіальному конкурсі антикорупційних досліджень

(5 )

 

Студент 3 курсу юридичного факультету Соловйов Борис Олегович здобув перемогу у стипендіальному конкурсі антикорупційних досліджень, який проводився Transparency International Україна за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні протягом лютого – травня 2016 року.

Результати своїх наукових розвідок переможець представив під час перших антикорупційних читань, організованих Transparency International Україна 19 травня.

Автор проводив наукове дослідження з теми: «Деякі механізми подолання політичної корупції у виборчому процесі в Україні». Відповідаючи на питання, як забезпечити мінімізацію політичної корупції під час виборчого процесу в Україні, дослідник виокремлює такі механізми боротьби з нею: впровадження системи електронного голосування, подолання адміністративного ресурсу у виборчому процесі, обмеження засобів та можливостей проведення агітації, обмеження фінансування виборчих кампаній.

Спираючись на міжнародний досвід, автор рекомендує закріпити викладені ним пропозиції у Виборчому кодексі, ухвалення якого забезпечить стабільність виборчого законодавства, дотримання міжнародних стандартів у сфері волевиявлення, гарантування конституційних прав і свобод громадян.

 

4309

Коментарі