HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Третє засідання Практикуму з правового супроводу IT-діяльності - Розвиток системи електронних адміністративних послуг: сучасний стан та проблеми розвитку в Україні

(1 Голосувати)

 

Шановні друзі!

Ми раді повідомити Вам про проведення третього засідання Практикуму з правового супроводу інформаційної діяльності 29.09.2016 року о 13.00 у Центрі загального американського права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка, аудиторія 236 головного Червоного корпусу.

У ролі спікера свій майстер-клас представить заступник міського голови м. Дніпра, радник Міністерства інфраструктури України, один з найвідоміших топ-менеджерів з питань електронного урядування країн Східної Європи та Балтії – Яніка Мерило.

Тема засідання: Розвиток системи електронних адміністративних послуг: сучасний стан та проблеми розвитку в Україні

Запрошуємо студентів, аспірантів, практикуючих юристів, а також усіх бажаючих взяти участь в роботі Практикуму, під час якого Ви зможете отримати багато корисної інформації на тему інформатизації адміністративних послу в Україні.

Реєстрація за посиланням.

Контактні особи:

Заярний Олег Анатолійович, к.ю.н., доц. email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Левченко Анастасія Олегівна, магістр права, тел.: 093-799-92-10, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

3773 Останнє редагування 25 вер. 21:50 |

Коментарі