HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Електронні публічні закупівлі та реалії юридичної практики: основні проблеми, зловживання, шляхи вирішення

(0 )

Шановні друзі!

Ми раді Вам повідомити про друге засідання Практикуму з правового супроводу інформаційної діяльності, яке відбудеться 22 вересня о 13.00 у Центрі загального американського права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка у аудиторі 236.

Свій майстер-клас вперше на юридичному факультеті проведе відомий в Україні правознавець та один з кращих фахівців у сфері публічних електронних закупівель, Державний уповноважений Антимонопольного комітету України – Агія Загребельська.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в роботі Практикуму, під час якого Ви зможете отримати багато професійних порад щодо реалізації механізму здійснення електронних публічних закупівель та захисту економічної конкуренції у цій сфері правового регулювання.

Реєстрація за посиланням.

Контактні особи: 

Заярний Олег Анатолійович, к.ю.н., доц. email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Левченко Анастасія Олегівна, магістр права, тел.: 093-799-92-10, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Також долучайтеся до наших груп у Facebook:

Практикум з правового супроводу інформаційної діяльності

Гурток з інформаційного права

 

3885 Останнє редагування 18 вер. 22:27 |

Коментарі