HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Практикум з правового супроводу інформаційної діяльності

(2 )

 

Кафедра адміністративного права повідомляє про започаткування спільно з Радою молодих вчених юридичного факультету та за підтримки Американського центру загального права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка постійно діючого Практикуму з правового супроводу інформаційної діяльності.

Метою практикуму є ознайомлення студентів, аспірантів, науково-педагогічних працівників з практичними аспектами інформаційної діяльності, як одного з провідних видів суспільної діяльності в Україні та світі, а також виділення найбільш перспективних напрямів подальших наукових юридичних досліджень в умовах розвитку інформаційного суспільства.

В роботі практикуму візьмуть участь керівники юридичних компаній з найбільш розвиненою практикою IT-права, представники транснаціональних IT-корпорацій, посадові особи центральних органів виконавчої влади, до компетенції яких належить здійснення інформаційної діяльності в різних її аспектах, відомі громадські діячі, керівники засобів масової інформації.

Робота практикуму буде відбуватися на постійній основі, шляхом проведення засідань по четвергах  з 13.00 до 14.30 год. у приміщенні Американського центру загального права (ауд. 236) Червоного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка за адресою: м. Київ, вулиця Володимирська, 60.

Усі учасники, які за результатами роботи практикуму відвідають вісімдесят та більше % його засідань, будуть нагороджені сертифікатами учасника Практикуму з правового супроводу інформаційної діяльності.

Участь у практикумі є безкоштовною.

Тема першогозасідання: «Проблеми створення та особливості діяльності IT-практики в юридичних компаніях».У ролі спікера запрошений  керуючий  партнер юридичної компанії. «Juscutum», засновник однієї з перших практик IT-права в Україні, успішний юрист – Артем Афян.

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь в роботі Практикуму та долучитися до вирішення проблем удосконалення інформаційної діяльності в Україні.

Реєстрація на Практикум здійснюється за посиланням.

З будь-якими питаннями щодо проведення Практикуму, а також з пропозиціями щодо співпраці можна звертатися до організаторів.

Контактні особи:

Заярний Олег Анатолійович, к.ю.н., доц. email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Левченко Анастасія Олегівна, магістр права, тел.: 093-799-92-10, email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

4534

Коментарі