HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Відбулася навчальна поїздка студентів юридичного факультету до Німеччини

(1 Голосувати)

 

STUDIENREISE ВІД ЦЕНТРУ НІМЕЦЬКОГО ПРАВА

 

11 днів, 10 зустрічей та майже 24 години на добу безперервного спілкування німецькою мовою. Такою насиченою видалась навчальна поїздка студентів юридичних факультетів Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Запорізького національного університету до Німеччини, що відбулась у період з 4 по 14 липня 2016 року.

Організатором заходу виступив Центр німецького права Київського національного університету імені Тараса Шевченка за безпосередньої підтримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD).

Мета поїздки полягала в ознайомленні студентської молоді із правовою системою Німеччини, організацією та функціонуванням органів судової влади та прокуратури, а також юридичних факультетів німецьких університетів.

 

Задля досягнення поставленої мети, в рамках заходу студенти відвідали наступні органи та установи:

▪адміністративний суд м. Берліну;

▪земельний суд м. Гьотингену;

▪адміністративний суд м. Гьотингену;

▪прокуратуру м. Берліну;

▪Палату адвокатів м. Берліну (Rechtsanwaltskammer in Berlin);

▪адвокатську компанію «Redeker. Sellner. Dahs»;

▪Гьотингенський університет імені Георга-Августа;

▪Берлінський університет імені Гумбольдта;

▪Вільний університет Берліна.

 

У межах зустрічей студенти мали змогу:

• ознайомитись із внутрішньою структурою та основними засадами діяльності судів Німеччині;

• відвідати судові засідання з розгляду адміністративних та кримінальних справ;

• ознайомитись із німецькою системою правоохоронних органів та з’ясувати особливості підходів у роботі працівників прокуратури;

• більш детально дізнатись про діяльність адвокатів у Німеччині, професійні вимоги, що до них ставляться, та про саму процедуру отримання права на зайняття адвокатською діяльністю;

• прослухати лекції професорів Мартіна Хегера (Prof. Dr. Martin Heger) з кримінального права та Буркхарда Брайга (Prof. Dr. Burkhard Breig) з цивільного права.

 

Окрім того, під час знаходження у Німеччині студенти мали змогу наочно побачити дивовижну німецьку культуру, відчути історичний колорит справжніх німецьких міст, ознайомитись із німецькими традиціями тощо.

За результатами навчальної поїздки українські студенти відкрили для себе нове поле наукових досліджень, отримали теоретичну та практичну базу для вдосконалення української правової системи та методики навчання у вищих навчальних закладах, а також зрозуміли основні правові акценти, на які необхідно звернути увагу в часи реформування української держави.

Подібні поїздки надихають студентів на нові перемоги, самовдосконалення та пошук нових шляхів у підходах до вивчення юриспруденції задля забезпечення гідного майбутнього України у вигляді професійних та талановитих випускників юридичних факультетів.

Директор Центру німецького права Роман Мельник,

аспірантка юридичного факультету Катерина Солодова

 

1

6

2

3

4

5

 

 

 

3713 Останнє редагування 31 лип. 16:24 |

Коментарі