HONOR ET GLORIA, UTILITAS

Науково-освітній центр з інтелектуальної власності

(16 )

Логотип Центр IВ

Про

Науково-освітній центр з інтелектуальної власності

юридичного факультету

Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Науково-освітній центр з інтелектуальної власності, створений на юридичному факультеті у 2017 р. на виконання спільного наказу ректора КНУ і президента Національної академії правових наук України на базі кафедри інтелектуальної власності юридичного факультету КНУ, у співпраці з НДІ інтелектуальної власності НАПрН України та з кафедрою інтелектуальної власності забезпечує реалізацію спільних освітньо-професійних, освітньо-наукових та наукових програм, підвищення кваліфікації працівників державної системи правової охорони інтелектуальної власності, підготовку наукових експертних висновків з питань інтелектуальної власності (в тому числі наукову експертизу проектів законів та інших нормативно-правових актів), консультує викладачів та студентів Університету, проводить просвітницькі заходи з питань інтелектуальної власності для широкої громадськості.

Штатним розписом Центру передбачені ставки директора, двох фахівців та лаборанта. В даний час заміщена лише посада директора Центру (0,5 ставки, за сумісництвом). Наказом ректора КНУ директором Центру призначений доцент кафедри інтелектуальної власності юридичного факультету КНУ, кандидат юридичних наук, доцент Комзюк Леонід Трохимович.

В роботі Центру активну участь беруть завідувач кафедри інтелектуальної власності, д.ю.н., професор, академік Національної академії правових наук України О.П.Орлюк, д.ю.н., доцент А.О. Кодинець, к.ю.н., доцент Ю.В. Носік, викладач К.О.Зеров та інші викладачі кафедри.

 

Документи

Наказ про створення Науково-освітнього центру з інтелектуальної власності

Положення про Науково-освітній центр з інтелектуальної власності

 

Події 

Доцент кафедри інтелектуальної власності юридичного факультету КНУ Леонід Комзюк пройшов стажування в Польщі

 

Контакти

Адреса: 01601, м. Київ, вул. Володимирська 60, ауд. 263.

Тел.: (044) 239 31 35; 31-35 (внутр.)

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Facebook:

https://www.facebook.com/IPcentre

 

Рекомендовані інтернет-ресурси

 

 

 

 

 

 

493 Останнє редагування 13 жовт. 10:56 |

Коментарі