HONOR ET GLORIA, UTILITAS

22 жовт. 00:51 |

Про Юрклініку

(9 )

ІСТОРІЯ СТВОРЕННЯ

Юридична клініка «Pro bono» була заснована у вересні 1995 року, з квітня 1996 року існувала як проект Асоціації студентів-правників юридичного факультету, а з 2011 року отримала статус структурного підрозділу юридичного факультету.

ФОРМИ ТА НАПРЯМИ РОБОТИ

Послуги, що надаються консультантами Юридичної клініки, є безоплатними. Свою діяльність клініка будує на принципах етичності, професіоналізму та самоврядування.

Основними формами роботи є:

• консультування малозабезпечених верст населення з різних галузей права (окрім адміністративного, кримінального та міжнародного);

• складання процесуальних документів (позовних заяв, скарг, клопотань);

• ведення справ;

• представництво інтересів клієнтів в судах та в інших органах влади.

Перспективним напрямом роботи юридичної клініки є проведення консультантами лекцій для студентів неспеціалізованих факультетів Університету, зокрема, на такі теми: «Права та обов'язки працівника та роботодавця», «Права та обов'язки подружжя», «Порядок звернення до суду», «Захист прав споживачів» та інші. З метою надання правових консультацій студентам Університету також функціонує підрозділ клініки в гуртожитку № 5 за адресою вул. Ломоносова, 51.

Юридична клініка виконує ще одне стратегічне завдання – допомагає у працевлаштуванні студентів. З цією метою щовесни проводиться «День правничої кар'єри», на якому провідні юридичні фірми відбирають з числа студентів нашого факультету найбільш гідних й підготовлених та приймають їх на роботу.

ЧЛЕНСТВО В ЮРИДИЧНІЙ КЛІНІЦІ

Членами Юридичної клініки можуть стати студенти 2-6 курсів юридичного факультету, які мають високий середній бал навчання, успішно склали вступні тести, пройшли співбесіду та стажування в якості слухача клініки. Відбірковими критеріями є ґрунтовні знання права, вміння орієнтуватися у складній ситуації, а також навички спілкування. Потрапляючи до юридичної клініки, студент спочатку є слухачем. Через півроку, за умови бездоганної роботи та участі в багатьох справах він отримує посаду помічника консультанта або консультанта.

КЕРІВНИЦТВО ЮРИДИЧНОЇ КЛІНІКИ

Очолює Юридичну клініку Голова, який обирається на її загальних зборах зі складу консультантів. Окрім того, до структури ЮК входять координатор та куратори, які надають організаційну допомогу студентам, а також консультують їх у складних справах, здійснюють перевірку процесуальних документів тощо.

МІСЦЕЗНАХОДЖЕННЯ ТА ГРАФІК РОБОТИ

Юридична клініка розміщена у приміщенні аудиторії 155-а Головного навчального корпусу Університету та здійснює свою діяльність в робочі дні (окрім заліково-екзаменаційних періодів та канікул) з 13:00 до 16:00. Виняток становить перший та третій вівторок місяця, у дні навчань, коли консультації не надаються, а клініцисти беруть участь у лекціях, семінарах та тренінгах з метою поглиблення рівня теоретичних знань й практичних навичок.

КОНТАКТИ

044 239-31-89

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

http://ur-klinika.com.ua/

Юридична клініка – це не тільки професійний гурток та структурний підрозділ, який займається наданням юридичних консультацій, але й дружній колектив людей з активною життєвою позицією, потягом до знань та практичної діяльності. Всі активісти щиро допомагають один одному в досягненні найкращого результату та прямують пліч-о-пліч до професійних вершин.

Координатор Юридичної клініки «Pro bono»

Ірина Сергіївна Сахарук

mediation
4522 Останнє редагування 29 жовт. 15:43 |

Коментарі