«Твоя освіта – важлива для розбудови України!»

Чому нас навчив останній рік, так це правильно розставляти пріоритети в житті, не витрачати час на другорядне, розуміти цінність того, що маємо, а також бути рішучим у питаннях, які стосуються свого майбутнього. 
Освіта - це не лише про майбутню заробітну плату, хоча це безсумнівно важливо. Це про широкий світогляд, фундаментальні знання, що здатні вирішити будь-які питання та спілкування з особистостями, що творять історію України. 
Але найголовніше, це можливість усвідомити себе частиною цієї історії, усвідомивши своє покликання. Саме освіта дає можливості дивитися на світ не через замкову щілину, а з вершини гори, а відтак обрати для себе найкраще. Потрібно тільки обрати!
З цією метою сьогодні проводиться традиційний Загальноуніверситетський день відкритих дверей КНУ ЕХРО 2023, на якому є змога зануритися в атмосферу #ТвійКНУ та дізнатися про його освітні програми, деталі вступу, а також студентське життя безпосередньо від самих студентів.
Про важливість освіти, особливості навчання, а також специфіку цьогорічної вступної кампанії сьогодні розповідали директорка Навчально-наукового інституту права, професорка, Оксана Васильченко та професорка  кафедри адміністративного права та процесу Наталія Задирака.

Щиро вдячні всім учасникам і учасницям за інтерес до заходу КНУ ЕХРО 2023. Зичимо ваи віднайти свій професійний шлях, у світі, який так швидко змінюється.

Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Навчально-наукового інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: консультаційний центр
(044) 481- 45- 88, 45- 88
E-mail приймальної директора ННІ права
femida_knu@ukr.net
Telegram
Facebook
YouTube
Instagram
E-mail відбіркової комісії ННІ права
vstup.law@knu.ua