ПРИВІТАННЯ РЕКТОРА КНУ ВОЛОДИМИРА БУГРОВА З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

[Переслано из Володимир Бугров ?? | Ректор КНУ]
?? Дорога родино Шевченкового університету, дорогі співвітчизники, побратими й посестри!
Маю за честь вітати кожного й кожну з визначним для нас святом — Днем Незалежності України!

Нині Україна проходить найважче за часи свого існування випробування Незалежністю. Незалежністю, яка, не маю жодного сумніву, стане загибеллю нашого проклятого ворога, адже на її захист піднялися всі: від малого до старого. Захист України переріс у всенародний рух, справу всіх і кожного. Наша Незалежність стала масштабним світовим символом свободи та боротьби за фундаментальні людські цінності й права. Наша Незалежність об’єднала цивілізований світ проти Вселюдського зла. Саме тому Битва за Україну, за її Незалежність завершиться для нас успішно завдяки солідарності, помноженій на мужність та героїзм наших воїнів, нашого народу.

⚔️ Коли у 2022 році російська федерація розпочала повномасштабне вторгнення, Шевченків університет разом зі всією країною став до боротьби. Кожен зайняв свій фронт і міцно тримає стрій.
Наш фронт — освіта й наука! «Хто має зброю — переможе терориста, хто має освіту — переможе тероризм». Керуючись цією тезою, наші студенти й викладачі продовжували навчання; у надскладних умовах закінчили навчальний рік; наші науковці-КНУамбасадори шукали й знаходили можливості, щоб в Україні та за кордоном продовжувати наукові проєкти. Освітній фронт працює, адже це важливо для відбудови нашої країни після Перемоги!
Проте наш фронт — це й ті з нас, що волонтерять; це щонайменше 350 студентів, викладачів та співробітників, які нині боронять Незалежність України зі зброєю в руках!

? На жаль, КНУродина має болючі втрати. Вони — наш біль, наша доземна вдячність, пам’ять, честь і слава. Перечитайте їхні історії, щоб укотре переконатися: українці — вільні, незламні, непереможні: https://www.knu.ua/ua/virtual-memorial

✊? У цей день наші особливі слова подяки справжнім захисникам нашої Незалежності — українським воїнам! Ми віримо і підтримуємо ЗСУ, гуртом наполегливо працюємо — це єдиний шлях до Перемоги! Ми — потужна нація. Поки згуртовані і сильні духом, нас не зламати! Тож тримаємо стрій! Переможемо!

Слава нашій незалежній Україні! Героям нашим Слава!

Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Навчально-наукового інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: консультаційний центр
(044) 481- 45- 88, 45- 88
E-mail приймальної директора ННІ права
femida_knu@ukr.net
Telegram
Facebook
YouTube
Instagram
E-mail відбіркової комісії ННІ права
vstup.law@knu.ua