22.07.2022 року завершився практичний лекторій, організований кафедрою службового та медичного права Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка

 
22.07.2022 року завершився практичний лекторій, організований кафедрою службового та медичного права Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В рамках виробничої практики студенти 2 року навчання ОС «Бакалавр» мали змогу від представників різноманітних органів публічної влади почути про організацію роботи в їхньому секторі та обговорити злободенні проблеми і виклики воєнного часу. Зокрема, адміністративно-правовий статус Міністерства юстиції та його роль у впровадженні правової політики в Україні розкрив доктор філософії в галузі права, начальник відділу з питань діяльності місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою Управління конституційного та адміністративного законодавства Департаменту публічного права Міністерства юстиції України Лісніченко Андрій Сергійович.
Проблеми та особливості діяльності Центрів надання адміністративних послуг в мирний час та в умовах воєнного стану висвітлив кандидат юридичних наук, доцент, начальник управління з питань надання адміністративних послуг Виконавчого комітету Гостомельської селищної ради Київської області Литвин Олексій Валерійович.
На окремих аспектах роботи міністерств, державних органів, суб’єктів господарювання державної форми власності з погляду працівника розповіла заступник директора з правових питань Державного підприємства «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» Гусева Ганна Володимирівна.
Про реалізацію Президентом України дискреційних повноважень у сфері помилування поговорили із доктором юридичних наук, професором, Заслуженим юристом України, заступником Керівника Департаменту з питань громадянства, помилування, державних нагород – керівником управління з питань помилування Офісу Президента України Журавльовим Дмитром Володимировичем.
Із особливостями організації державної служби в системі державних архівів України студентів ознайомив кандидат історичних наук, голова Державної архівної служби України Хромов Анатолій Володимирович.
Окремі питання місцевого самоврядування (на прикладі Київської міської ради) висвітлив кандидат юридичних наук, перший заступник голови Комісії з проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Київської міської ради Нестор Віталій Романович.
Про структуру та особливості діяльності військових адміністрацій (на прикладі Чернівецької районної військової адміністрації) розповіла кандидат економічних наук, доцент кафедри публічних, корпоративних фінансів та фінансового посередництва Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, начальник служби у справах дітей Чернівецької Районної військової адміністрації Лисенко Жанна Миколаївна.
Проблеми запобігання конфлікту інтересів у службовій діяльності були актуалізовані експертом в галузі антикорупційної політики, помічником народного депутата України Лєбєдєвою Інною Василівною.
Особливості євроінтеграції в соціальній сфері: на шляху до вступу в ЄС та виклики під час війни були обговорені з кандидатом юридичних наук, державним експертом експертної групи з питань євроінтеграції Директорату стратегічного планування, координації політики та євроінтеграції Міністерства соціальної політики України Дубовик Ольгою Ігорівною.
На завершення лекторію актуалізували питання правового статусу військовослужбовців в України із доктором юридичних наук, доцентом, адвокатом ЗСУ, арбітражним керуючим Крикуном Віктором Борисовичем.
Підсумовуючи результати роботи, викладачі кафедри службового та медичного права, а також спікери проекту отримали десятки безцінних слів вдячності від студентів за отриманий досвід, відвертий діалог, набуті практичні знання та розширені горизонти. Щиро дякуємо запрошеним гостям, а студентам кажемо до зустрічі на кафедрі службового та медичного права Навчально-наукового інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
 
Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Навчально-наукового інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: консультаційний центр
(044) 481- 45- 88, 45- 88
E-mail приймальної директора ННІ права
femida_knu@ukr.net
Telegram
Facebook
YouTube
Instagram
E-mail відбіркової комісії ННІ права
vstup.law@knu.ua