Інститут права КНУ імені Тараса Шевченка має честь оголосити про ініціативу запровадження стипендіальної програми імені Романа Ратушного – українського героя, який загинув під час війни

Інститут права КНУ імені Тараса Шевченка має честь оголосити про ініціативу запровадження стипендіальної програми імені Романа Ратушного – українського героя, який загинув під час війни.
Роман був молодим юристом, що тільки починав свою кар’єру, коли відгукнувся на заклик своєї країни взяти до рук зброю. Він трагічно загинув у бою під Ізюмом 9 червня 2022 року.
Стипендія засновується на знак визнання проявлених Романом мужності та лідерства, щоб допомогти здобути юридичну освіту громадським активістам, які поділяють ідею втілення соціальних змін та готові присвятити себе соціальним ініціативам і державному сектору 🇺🇦
Стипендія фінансуватиметься правниками в Україні та за кордоном. Юристи та спеціалісти в галузі права з провідних міжнародних фірм Allen & Overy, Morgan Lewis та Norton Rose Fulbright об’єдналися з провідною українською фірмою AVELLUM для заснування стипендії.
💬 Олена Орлюк, директор ННІ права: “Ініціатива запровадження нової стипендіальної програми для студентів інституту права є гарним прикладом співпраці між #Університет1834 та провідними юридичними компаніями – потенційними роботодавцями наших випускників. Роман Ратушний, пам’яті якого присвячена стипендіальна програма, є сучасним героєм незламності, мужності духу та прикладом для майбутніх поколінь українців. Тому стипендіальна програма матиме для наших студентів важливе соціальне, виховне та патріотичне значення”.
Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Навчально-наукового інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: консультаційний центр
(044) 481- 45- 88, 45- 88
E-mail приймальної директора ННІ права
femida_knu@ukr.net
Telegram
Facebook
YouTube
Instagram
E-mail відбіркової комісії ННІ права
vstup.law@knu.ua