Відбулось представлення результатів наукового дослідження E-YOUTH

 

На платформі Zoom відбулось представлення результатів наукового дослідження «Думка молоді та можливості публічної дипломатії в ЄС: наративи молоді та сприйняття ЄС, а також відносин Україна-ЄС в Україні і у трьох Балтійських країнах (E-YOUTH)».

Проєкт реалізовувався впродовж 2018-2021 років на території України та трьох Балтійських країн: Естонії, Литви та Латвії. Провідною установою проєкту виступив Університет Кентербері (Крайстчерч, Нова Зеландія).  Також у проєкті взяли участь вчені з таких установ: Національний центр дослідження Європи (NCRE) (Нова Зеландія), Університет Вітаутаса Магнуса (VMU) (Литва), Вільнюський інститут аналізу політики (VIPA) (Литва), Університет Королеви у Белфасті (Північна Ірландія), Royal Holloway Університет Лондону (Англія), Талінський технічний університет (Естонія) та Латвійський інститут міжнародних справ (Латвія).

З боку України у проєкті взяли участь співробітники Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка: проф. Олеся Отраднова, доц. Роман Сабодаш та доц. Іван Ромащенко. Українськими дослідниками проєкту було опитано молодь з університетів Києва, Івано-Франківська, Одеси та Харкова і гімназії в Києві, проведено співбесіди з українською молодою елітою, а також здійснено подальшу обробку зібраних даних з метою підготовки остаточного звіту за результатами проведених досліджень.

З доповідями під час презентації дослідження виступили проф. Наталія Чабан, керівник проєкту та голова центру Жана Моне в Університеті Кентербері (Нова Зеландія) (доповідь  «Images of Ukraine in the Baltic States:  Young Elites and National Media») та д-р Яна Сабатович, керівник методологічного напрямку проєкту та співробітник Університету Кентербері (Нова Зеландія) (доповідь «Images of the Baltic States in the Eyes of Ukrainian Youth»).

Українські учасники проєкту, співробітники Інституту права розповіли про особливості реалізованих ними опитувань, інтерв’ю та обговорень у фокус-групах. Під час сесії питань та відповідей запрошені гості відзначили важливість дослідження як для України, так і для Балтійських країн, і виявили інтерес до ознайомлення з його результатами.

Детальніша інформація про проєкт доступна за посиланням: https://jeanmonnet.nz/eyouth/

Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: консультаційний центр
(044) 481- 45- 88, 45- 88
E-mail
femida_knu@ukr.net
Telegram
Facebook
YouTube
Instagram