Перемога представника Інституту права у конкурсі дослідницьких проєктів у Литві

 

Наукова рада Литви оголосила переможців проєктів «Просування пост-докторських досліджень». Пишаємось тим, що перемогу у фінансуванні свого проєкту отримав заступник директора з науково-педагогічної роботи, доцент кафедри цивільного права, кандидат юридичних наук, доктор філософії з права (Ляйденський університет, Королівство Нідерланди) Іван Ромащенко. Його проєкт «Цифрові технології у корпоративному праві: виклики та перспективи у обраних юрисдикціях» отримав фінансування на подальші 2 роки.

Основною ідеєю дослідження Івана Ромащенка є підготовка належного наукового підгрунтя для використання цифрових технологій у корпоративному праві та управлінні. Дослідження має на меті оцінити механізми застосування цифрових технологій у корпоративному праві ЄС, Литви, Польщі, Німеччини, Нідерландів та України, а також запропонувати рекомендації щодо покращення таких механізмів.

Науковим керівником Івана Ромащенка в межах дослідження виступив Доктор Віргініуш Біте, професор корпоративного права в Університеті Миколаса Ромеріса, який є членом редакційної ради наукового журналу Jurispudencija (MRU) та головою докторського комітету з права. Доктор Біте також є членом Європейського інституту з корпоративного управління (European Corporate Governance Institute (ECGI)), має досвід понад 10 років викладання та проведення досліджень з корпоративного права в різних університетах Європи, а також здійснює наукове керівництво докторськими дисертаціями.

Таке дослідження є новим кроком у міжнародній співпраці Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Університету Миколаса Ромеріса (Вільнюс, Литва). В межах співпраці між університетами вже багато років здійснюється підготовка здобувачів освіти за магістерською освітньою програмою подвійного дипломування «Україно-Європейські правничі студії», інформація про яку доступна на сайті Інституту права: https://law.knu.ua/ua/mahistratura-081-pravo-podviine-dyplomuvannia

Бажаємо успіхів у науковому дослідженні!

Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Навчально-наукового інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ: консультаційний центр
(044) 481- 45- 88, 45- 88
E-mail приймальної директора ННІ права
femida_knu@ukr.net
Telegram
Facebook
YouTube
Instagram
E-mail відбіркової комісії ННІ права
vstup.law@knu.ua