Студенти Інституту права успішно взяли участь у змаганнях із міжнародного права імені Філіпа Джессапа

 

Модельні судові змагання із міжнародного права імені Філіпа Джессапа (Philip C. Jessup International Law Moot Court Competition) - одне з найпрестижніших модельних судових змагань (moot courts) з міжнародного права, що проходило із вересня 2020 по квітень 2021 року. У цьому році членами команди від Інституту права КНУ імені Тараса Шевченка стали Діана Депутат (2 курс), Софія Начоса (2 курс), Анастасія Розвадовська (3 курс), Владислав Рудзинський (4 курс). Підготовку команди до цього змагання проводили колишні учасники змагань, випускники Інституту права та юристи-практики Ілона Болюбаш, Катерина Скічко та Євгеній Сенченко.

Протягом змагання команда брала участь у письмовому етапі (написання меморандумів) та усних раундах (модельні виступи перед суддями змагання). Так, команда взяла участь у 14 усних раундах, що проводились онлайн, а саме: 4 національних (із командами з НаУКМА, НЮУ імені Ярослава Мудрого, НАУ та ДонНУ імені Василя Стуса), 2 представницьких (із командами із РФ та Чилі), 4 відбіркових (із командами з Мексики, Австралії, Пакистану та США) та 4 просунутих раундах (із командами з Індії, Індонезії, Китаю та Киргизстана). Судили команду під час цих раундів більше ніж 40 юристів-практиків та науковців з усіх куточків світу. Студенти отримали безцінний досвід, вдосконалили свої знання з міжнародного права та мали змогу подискутувати на актуальні для всього світу теми з учасниками з різних країн та досвідченими фахівцями у галузі юриспруденції.

Команда показала високий результат та отримала нагороду за найкращий меморандум українського етапу змагання. Учасники проявили себе найкращим чином на Глобальних міжнародних раундах (Jessup Global Rounds) та пройшли до просунутого рівня (Advanced Rounds), увійшовши до списку топ-168 команд із більше ніж 570 команд-учасниць Глобальних раундів. Вперше в історії участі у змаганні команда із Інституту права здобула нагороду імені Харді К. Ділларда за найкращий меморандум (Hardy C. Dillard Award for Best Combined Memo) Глобальних міжнародних раундів, зайнявши 46 місце у почесному рейтингу здобувачів нагороди.   

Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
E-mail
femida_knu@ukr.net
Telegram
Facebook
YouTube
Instagram