Студенти Інституту права зустрілися з Генеральною прокуроркою України

 

Студенти й працівники Інституту права Київського національного університету імені Тараса Шевченка мали нагоду зустрітися й подискутувати з Генеральною прокуроркою України Іриною Венедіктовою.

Зустріч відбулася 2 червня 2021 року в головному навчальному корпусі Університету. Захід було проведено за участі ректора Володимира Бугрова, в. о. директорки Інституту права Олени Орлюк.

До обговорень долучилися й запрошені гості, зокрема, до Університету прибули: керівник Прокуратури Києва Олег Кіпер, начальник Департаменту кримінально-правової політики та захисту інвестицій Офісу Генерального прокурора Олексій Бонюк, директорка Тренінгового центру прокурорів України Олеся Отраднова.

У вітальному слові до присутніх ректор Володимир Бугров наголосив на важливості такої зустрічі: «Колектив Університету приємно вражений, що пані Венедіктова у своєму жорсткому й насиченому графікові Генеральної прокурорки знайшла можливість, аби завітати до КНУ імені Тараса Шевченка й поспілкуватися з науково-педагогічним і студентським колективами. Сподіваємося, що такі й подібні зустрічі стануть гарною традицією, що спонукатиме до подальшого розвитку кожного з нас!».

Потому до виступу було запрошено саму Ірину Венедіктову. Генеральна прокурорка подякувала адміністрації Університету за можливість зустрітися з українською молоддю, привітала ректора з обранням на цю посаду й відзначила: «Нехай ваше служіння студентам, Університетові й країні буде якнайкращим!». Із огляду на зустріч із молоддю Генеральна прокурорка наголосила: «Я розумію, що саме молодь може поставити найрізноманітніші й найскладніші запитання. Сподіваюся почути від вас про те, яким хочеться бачити правосуддя в Україні саме вам. Ви – молоді, талановиті, перед вами – саме таке майбутнє, яким захочете його створити!». Упродовж виступу Ірина Венедіктова поділилася зі студентами-правниками досвідом повсякденної роботи в органах прокуратури, розповіла про існування упереджень щодо конструктивного сприйняття в Україні діяльності правоохоронців будь-яких рівнів, а також поділилася міркуваннями щодо перспектив розвитку цієї інституції.

Студенти мали нагоду поставити Генеральній прокурорці актуальні запитання, а також отримати відповіді й коментарі від досвідченої юристки. Усі охочі сфотографувалися із поважною гостею на згадку про цю важливу зустріч. Потому присутні заслухали доповідь Олесі Отраднової, яка розповіла студентам про особливості професійного навчання прокурорів й специфіку підвищення кваліфікації за кращими міжнародними стандартами на базі очолюваного нею Тренінгового центру прокурорів України.

Науково-педагогічний колектив Київського національного університету імені Тараса Шевченка переконаний, що такі й подібні зустрічі не тільки покращують якість освітніх послуг, але й підвищують шанси на успішне працевлаштування студентів після завершення навчання в провідному українському ЗВО.

Довідково: Ірина Венедіктова – юристка, докторка наук, професорка, українська державна діячка. Від березня 2020 року – Генеральна прокурорка України, є першою жінкою, якій вдалося обійняти цю посаду.

Джерело тексту: http://www.univ.kiev.ua/ua/news/11616

Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
E-mail
femida_knu@ukr.net
Telegram
Facebook
YouTube
Instagram