Щиро вітаємо із Всесвітнім Днем вишиванки!

Всесвітній День вишиванки

 

Як можна передати, висловити любов, не кажучи ані слова? Якими засобами? Як надіслати думки батьків синові на передовій? Торкнувшись чого можна відчути любов людини, яка вже далеко від Вас? Чи тільки здається такою?

Ніщо інше як Любов з великої літери, любов матері до дитини, любов до батьків, любов відображена у поколіннях українців у кожній великій родині, малює дивними квітами, райськими птахами, червоними візерунками, гармонійними орнаментами, різнобарвними хрестиками, раптовою ніжною мережкою на сорочках чи чарівною пір’ястою гладдю. Дрібними стібками...

Кольорові крапки. Немов пікселі щастя, які хочеться розглядати, не відриваючи погляду від світла білого полотна. Не відриваючи!

Відчути на дотик кінчиками пальців мереживо народної культури і духу. Духу автентичності, національної культури і побуту, без якого жоден українець себе просто не мислить. Що може бути кращим у цей день?

Так, у цей день! День вишиванки! І навіть у самій назві, просякнутій чистою дитячою безпосередністю, народною любов’ю відчувається тепла підтримка кожного українця, працюючого на рідній землі, чи то в чужій, або просто іншій для нас країні Європи, чи навіть за океаном. Океаном інших культур, можливо.

Всім доступний і зашифрований водночас, такий зрозумілий і ніколи до кінця не розкритий, не розгаданий код автентичності Українського народу. Ось що таке вишиванка!

Любові та щастя кожному громадянину України бажаємо ми у цей день! У цей день внутрішньої незалежності. Не зовнішньої. Не державної офіційної. Нескореної, української народної незалежності, непідвладної іншим не менш розвиненим культурам. Самобутньої!

Здоров’я та добра Вам шановні українці!

Зі святом Вас!

 

від імені колективу Інституту права

Київського національного

університету імені Тараса Шевченка

кандидат юридичних наук, доцент                                           Сергій ГРИНЬКО

 

Адреса
01033, м. Київ, вул. Володимирська, 60
Приймальня директора Інституту права
(044) 239-31-86
Денне відділення
(044) 239-31-34
Заочне відділення
(044) 239-31-47
E-mail
femida_knu@ukr.net
Telegram
Facebook
YouTube
Instagram